plen

Choose language

Fotel Level WS HD chrome

Fotel Level WS HD chrome

Fotel Level WS HD chrome to kolejna wersja nowej serii foteli biurowych wprowadzonych przez firmę Grospol. Fotel Level WS chrome to rozwiązania konstrukcyjne wykorzystywane w modelach biurowych najwyższej półki przy zachowaniu rozsądnej ceny. Dodatkowo ciekawa forma krzesła – biały stelaż – odróżnia go spośród klasycznych czarnych foteli i daje efekt nowoczesnego, lekkiego designu. Występuje on w 9 rodzajach pokryć w różnych kolorach, o których mogą Państwo przeczytać w artykule.

 

Model Level WS HD chrome posiada wszystkie zaawansowane mechanizmy, takie jak regulacja głąbokości siedziska, regulacja ułożenia podłokietników, ruchoma część lędźwiowa oraz mechanizm ruchowy Synchro Plus. Ponadto ta poszerzona wersja z rodziny Level posiada wygodny, regulowany zagłówek, poprawiający komfort pracy. Wszystko to sprawia, że nawet wielogodzinna praca przy biurku staje się jest uciążliwa i nie obciąża kręgosłupa.

 

Ten oraz inne modele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Zaawansownay mechanizm Synchro Plus umożliwia “bujanie się” oparcia w ruchu skoordynowanym z siedziskiem zgodnie z ruchem użytkownika w krześle. Wychylenie oparcia jest znacznie wyraźniejsze niż wychylenie siedziska. Opór stawiany przez oparcie w trybie “bujania się” może być zmieniany, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie go do wagi użytkownika. Mechanizm pozwala na zablokowanie oparcia w dowolnej pozycji wychylenia za pomocą dźwigni znajdującej się pod siedzeniem.

 

Po ponownym zwolnieniu dźwigni w celu powrotu do trybu wychylania, gwałtowny ruch oparcia będzie zniwelowany dzięki dodatkowej funkcji Anti-Shock. Kolejna funkcja Plus umożliwia regulację odległości siedziska od oparcia i tym samym dostosowanie jego głębokości w zależności od wzrostu użytkownika.

 

Oparcie i siedzisko

Oparcie fotela Level WS HD chrome tapicerowane jest funkcjonalną i wygodną czarną siatką. Dzięki swojej elastyczności, doskonale dopasowuje się ona do pleców użytkownika, nie będąc przy tym podatną na rozciąganie. Dodatkowo zapewnia ona prawidłową cyrkulację powietrza.

 

W tylnej części oparcia zamontowana jest oddzielna podpórka lędźwiowa o zmiennej wysokości, za pomocą której można odpowiednio dopasować pozycję w fotelu, unikając pojawienia się napięcia w dolnych plecach podczas pracy. Pianka wyścielająca, znajdująca się wewnątrz siedziska, cechuje się wysoką jakością wykonania w technologii wylewania, a co za tym idzie – długotrwałą sprężystością.

 

Stelaż

Fotel Level WS HD chrome to biały stelaż krzesła z oparciem wykończonym czarną siatką. Wyposażony on został w zagłówek regulowany w dwóch płaszczyznach: góra – dół oraz kąt jego położenia. Zagłówek tapicerowany jest jednym z 9 obić (odpowiednio takim jak siedzisko). Dostępna jest także wersja fotela bez zagłówka – Level WS chrome.

 

Fotel posiada także chromowaną podstawę wykonaną z aluminium, która nie tylko bardzo dobrze się prezentuje, ale też jest odporna na eksploatowanie dzięki uniknięciu połączeń spawanych.

 

Podłokietniki

W fotelu zamontowane zostały czarne podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego. Możliwa jest regulacja ich położenia w trzech płaszczyznach:

– góra – dół: umożliwia prawidłowe ułożenie przedramienia pod kątem 90 stopni do tułowia; zakres regulacji: 7,5 cm,

– przód – tył: pozwala na wysunięcie nakładek podłokietników w celu dopasowania ich długości do długości przedramienia; zakres regulacji: 6 cm,

– kąt położenia nakładek: ustawienie nakładek w pozycji do wewnątrz lub na zewnątrz; zakres regulacji: 30 stopni.

 

Certyfikaty i gwarancja

Fotel Level WS HD chrome uzyskał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela to 150 kg. W trosce o najwyższą jakość usługi objęliśmy fotel Level WS HD chrome 36-miesięczną gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

WYMIARY

 

Level WS - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel tapicerowany może być jednym z 10 rodzajów obić, posegregowanych w cztery grupy cenowe. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »