plen

Choose language

Fotel Level WS chrome

Fotel Level WS chrome

Fotel Level WS chrome to kolejna wersja nowej serii foteli biurowych wprowadzonych przez firmę Grospol. Fotel Level WS chrome to rozwiązania konstrukcyjne wykorzystywane w modelach biurowych najwyższej półki przy zachowaniu rozsądnej ceny. Dodatkowo ciekawa forma krzesła – biały stelaż – odróżnia go spośród klasycznych czarnych foteli i daje efekt nowoczesnego, lekkiego designu. Występuje on w 8 rodzajach pokryć w różnych kolorach.

 

Fotel Level WS chrome posiada wszystkie zaawansowane mechanizmy, takie jak regulacja głębokości siedziska, regulacja ułożenia podłokietników, ruchoma część lędźwiowa oraz mechanizm ruchowy Synchro Plus. Wszystko to sprawia, że nawet wielogodzinna praca przy biurku staje się jest uciążliwa i nie obciąża kręgosłupa.

 

Prezentowany model to wersja bez zagłówka. W naszej ofercie znajdą Państwo także fotel Level WS HD chrome z zagłówkiem. Ten oraz inne modele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Zaawansownay mechanizm Synchro Plus umożliwia „bujanie się” oparcia w ruchu skoordynowanym z siedziskiem zgodnie z ruchem użytkownika w krześle. Wychylenie oparcia jest znacznie wyraźniejsze niż wychylenie siedziska. Opór stawiany przez oparcie w trybie „bujania się” może być zmieniany, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie go do wagi użytkownika. Mechanizm pozwala na zablokowanie oparcia w dowolnej pozycji wychylenia za pomocą dźwigni znajdującej się pod siedzeniem.

 

Po ponownym zwolnieniu dźwigni w celu powrotu do trybu wychylania, gwałtowny ruch oparcia będzie zniwelowany dzięki dodatkowej funkcji Anti-Shock. Kolejna funkcja Plus umożliwia regulację odległości siedziska od oparcia i tym samym dostosowanie jego głębokości w zależności od wzrostu użytkownika.

 

Oparcie i siedzisko

Oparcie fotela Level WS chrome tapicerowane jest funkcjonalną i wygodną czarną siatką. Dzięki swojej elastyczności, doskonale dopasowuje się ona do pleców użytkownika, nie będąc przy tym podatną na rozciąganie. Dodatkowo zapewnia ona prawidłową cyrkulację powietrza.

 

W tylnej części oparcia zamontowana jest oddzielna podpórka lędźwiowa o zmiennej wysokości, za pomocą której można odpowiednio dopasować pozycję w fotelu, unikając pojawienia się napięcia w dolnych plecach podczas pracy. Pianka wyścielająca, znajdująca się wewnątrz siedziska, cechuje się wysoką jakością wykonania w technologii wylewania, a co za tym idzie – długotrwałą sprężystością.

 

Siedzisko fotela tapicerowane jest jedną z 9 tapicerek do wyboru, o których przeczytać mogą Państwo tutaj.

 

Stelaż i podstawa jezdna

Krzesło biurowe Level WS chrome to biały stelaż fotela z oparciem wykończonym czarną siatką. Fotel posiada chromowaną podstawę wykonaną z aluminium, która nie tylko bardzo dobrze się prezentuje, ale też jest odporna na eksploatowanie dzięki uniknięciu połączeń spawanych. W standardzie występują kółka miękkie do powierzchni twardych.

 

Podłokietniki

W fotelu zamontowane zostały czarne podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego. Możliwa jest regulacja ich położenia w trzech płaszczyznach:

– góra – dół: umożliwia prawidłowe ułożenie przedramienia pod kątem 90 stopni do tułowia; zakres regulacji: 7,5 cm,

– przód – tył: pozwala na wysunięcie nakładek podłokietników w celu dopasowania ich długości do długości przedramienia; zakres regulacji: 6 cm,

– kąt położenia nakładek: ustawienie nakładek w pozycji do wewnątrz lub na zewnątrz; zakres regulacji: 30 stopni.

 

Certyfikaty i gwarancja

Fotele Level uzyskały Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela to 150 kg. W trosce o najwyższą jakość usługi objęliśmy fotel Level WS chrome 36-miesięczną gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

WYMIARY

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Kosma
K01
K02
K03
K04
K05
K06
Note
N01
N03
N04
N05
N07
N10
N11
N12
Osaka
OS01
OS02
OS03
OS04
OS05
OS06
OS07
OS08
OS09
OS10
Medley
MD01
MD02
MD03
MD04
MD05
MD06
MD09
Valencia
VL01
VL02
VL03
VL04
VL05
VL06
VL07
VL08
VL09
VL10
Flex
FX01
FX02
FX03
FX04
FX05
FX09
Fame
FM01
FM02
FM03
FM04
FM05
FM07
Teide
TD01
TD03
TD04
TD05
TD09
TD10
TD11
Synergy
SR02
SR03
SR04
SR05
SR06
SR07
SR09

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »