plen

Choose language

Fotel Kim HD chrome

Fotel Kim HD chrome

Fotel Kim HD chrome firmy Grospol to jeden z modeli nowej linii foteli biurowych, która dopiero co weszła na rynek. Jest to bardziej rozbudowana wersja podstawowego modelu Kim, wyposażona dodatkowo w regulowany zagłówek odciążający mięśnie karku. Fotel Kim HD chorme to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ceniących komfort i wygodę, a także atrakcyjny wygląd i nowoczesną formę. Dzięki szerokiej gamie tkanin i kolorów fotele Kim HD znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu biurowym.

 

Krzesło biurowe Kim HD chrome to model ergonomiczny, który stanowi złożenie innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań. Posiada on zaawansowany mechanizm Synchro Self, gwarantujący ciągłe podparcie pleców użytkownika oraz umożliwiający regulację głębokości siedziska. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania pozycji podłokietników, a także wysokości oparcia. Krzesło Kim HD chrome występuje także w wersji bez zagłówka (czytaj tutaj).

 

Fotel Kim HD chrome oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Mechanizm Synchro Self, w który wyposażony został fotel Kim HD chrome, umożliwia swobodne wychylanie się oparcia wraz z siedziskiem. Mechanizm samodzielnie dopasowuje wartość oporu stawianego przez oparcie do wagi użytkownika. Aby zablokować wychylenie oparcia i siedziska w danej pozycji, wystarczy użyć dźwigni blokującej, znajdującej się pod siedziskiem. Dodatkowo mechanizm posiada funkcję Anti-Shock, która ochrania plecy użytkownika przed gwałtownym ruchem oparcia po ponownym zwolnieniu blokady.

 

Oparcie i siedzisko

Fotel Kim HD posiada tapicerowane zarówno oparcie z zagłówkiem jak i siedzisko. O poszczególnych tapicerkach przeczytać mogą Państwo tutaj. Wysokiej jakości pianka wyścielająca otrzymywana jest w procesie wylewania, dzięki czemu zapewniona jest wysoka sprężystość materiału również po wielu latach użytkowania. Siedzisko posiada funkcję regulacji głębokości, zapewniając tym samym prawidłowe ułożenie ciała podczas pracy.

 

Wygodny i profilowany zagłówek, w który wyposażone są fotele Kim HD, można regulować w dwóch płaszczyznach: góra – dół oraz kąt położenia podpórki.

 

Podłokietniki

Podłokietniki fotela mają funkcję regulacji ustawienia w dwóch płaszczyznach:

– przód – tył: regulacja ta umożliwia dostosowanie długości podłokietników do długości przedramienia, gwarantując w ten sposób prawidłowe podparcie,

– góra – dół: funkcja pozwalająca na zmianę wysokości podłokietników w zakresie 5 cm w celu ułożenia przedramienia pod kątem 90 stopni do tułowia.

 

Podstawa jezdna

Podstawa jezdna montowana w fotelach rodziny Kim występuje w wersji aluminiowej polerowanej oraz czarnej. Model, który Państwu oferujemy, posiada podstawę polerowaną aluminiową, co zapewnia dłuższą żywotność elementu dzięki uniknięciu połączeń spawanych.

 

Certyfikaty i gwarancja

Krzesło Kim HD uzyskało Certyfikat Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Ponadto, aby zwiększyć Państwa komfort, objęliśmy fotel Kim HD 36-miesięczną gwarancją w systemie od drzwi do drzwi. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 150 kg.

 

 

 

WYMIARY

 

Kim HD - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel tapicerowany może być jednym z 10 rodzajów obić, posegregowanych w cztery grupy cenowe. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »