plen

Choose language

Fotel Kim HD chrome

Fotel Kim HD chrome

Fotel Kim HD chrome firmy Grospol to jeden z modeli nowej linii foteli biurowych, która dopiero co weszła na rynek. Jest to bardziej rozbudowana wersja podstawowego modelu Kim, wyposażona dodatkowo w regulowany zagłówek odciążający mięśnie karku. Fotel Kim HD chorme to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ceniących komfort i wygodę, a także atrakcyjny wygląd i nowoczesną formę. Dzięki szerokiej gamie tkanin i kolorów fotele Kim HD znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu biurowym.

 

Krzesło biurowe Kim HD chrome to model ergonomiczny, który stanowi złożenie innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań. Posiada on zaawansowany mechanizm Synchro Self, gwarantujący ciągłe podparcie pleców użytkownika oraz umożliwiający regulację głębokości siedziska. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania pozycji podłokietników, a także wysokości oparcia. Krzesło Kim HD chrome występuje także w wersji bez zagłówka (czytaj tutaj).

 

Fotel Kim HD chrome oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Mechanizm Synchro Self, w który wyposażony został fotel Kim HD chrome, umożliwia swobodne wychylanie się oparcia wraz z siedziskiem. Mechanizm samodzielnie dopasowuje wartość oporu stawianego przez oparcie do wagi użytkownika. Aby zablokować wychylenie oparcia i siedziska w danej pozycji, wystarczy użyć dźwigni blokującej, znajdującej się pod siedziskiem. Dodatkowo mechanizm posiada funkcję Anti-Shock, która ochrania plecy użytkownika przed gwałtownym ruchem oparcia po ponownym zwolnieniu blokady.

 

Oparcie i siedzisko

Fotel Kim HD posiada tapicerowane zarówno oparcie z zagłówkiem jak i siedzisko. O poszczególnych tapicerkach przeczytać mogą Państwo tutaj. Wysokiej jakości pianka wyścielająca otrzymywana jest w procesie wylewania, dzięki czemu zapewniona jest wysoka sprężystość materiału również po wielu latach użytkowania. Siedzisko posiada funkcję regulacji głębokości, zapewniając tym samym prawidłowe ułożenie ciała podczas pracy.

 

Wygodny i profilowany zagłówek, w który wyposażone są fotele Kim HD, można regulować w dwóch płaszczyznach: góra – dół oraz kąt położenia podpórki.

 

Podłokietniki

Podłokietniki fotela mają funkcję regulacji ustawienia w dwóch płaszczyznach:

– przód – tył: regulacja ta umożliwia dostosowanie długości podłokietników do długości przedramienia, gwarantując w ten sposób prawidłowe podparcie,

– góra – dół: funkcja pozwalająca na zmianę wysokości podłokietników w zakresie 5 cm w celu ułożenia przedramienia pod kątem 90 stopni do tułowia.

 

Podstawa jezdna

Podstawa jezdna montowana w fotelach rodziny Kim występuje w wersji aluminiowej polerowanej oraz czarnej. Model, który Państwu oferujemy, posiada podstawę polerowaną aluminiową, co zapewnia dłuższą żywotność elementu dzięki uniknięciu połączeń spawanych.

 

Certyfikaty i gwarancja

Krzesło Kim HD uzyskało Certyfikat Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Ponadto, aby zwiększyć Państwa komfort, objęliśmy fotel Kim HD 36-miesięczną gwarancją w systemie od drzwi do drzwi. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 150 kg.

 

 

 

WYMIARY

 

Kim HD - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Kosma
K01
K02
K03
K04
K05
K06
Note
N01
N03
N04
N05
N07
N10
N11
N12
Osaka
OS01
OS02
OS03
OS04
OS05
OS06
OS07
OS08
OS09
OS10
Medley
MD01
MD02
MD03
MD04
MD05
MD06
MD09
Valencia
VL01
VL02
VL03
VL04
VL05
VL06
VL07
VL08
VL09
VL10
Flex
FX01
FX02
FX03
FX04
FX05
FX09
Fame
FM01
FM02
FM03
FM04
FM05
FM07
Teide
TD01
TD03
TD04
TD05
TD09
TD10
TD11
Synergy
SR02
SR03
SR04
SR05
SR06
SR07
SR09

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »