plen

Choose language

Fotel Kim chrome

Fotel Kim chrome

Fotel Kim chrome należy do nowej linii krzeseł biurowych firmy Grospol, która charakteryzuje się uniwersalną i ponadczasową stylistyką. Fotel Kim chrome jest nowością na rynku, która wypełnia dotychczasowy brak w ofercie foteli ergonomicznych o wysokim standardzie, a zarazem rozsądnej cenie. Forma krzeseł jest prosta i lekka, dzięki czemu krzesło biurowe Kim chrome doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Dodatkowo proponujemy Państwu szeroką gamę tkanin w wielu kolorach do wyboru, tworząc w ten sposób bogatą różnych wersji modelu.

 

Fotel Kim chrome wyposażony został w liczne rozwiązania funkcjonalne, do których należą zaawansowany mechanizm Synchro Self samodzielnie dopasowujący opór oparcia do wagi użytkownika, podłokietniki z możliwością regulacji położenia, a także możliwość zmiany wysokości oparcia. Ergonomiczność fotela zapewniają także obszerne, szerokie oparcie oraz wygodne siedzisko o odpowiednim wyprofilowaniu. Dzięki temu nawet wielogodzinna praca może być komfortowa.

 

Fotel Kim chrome oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Mechanizm ruchowy Synchro Self umożliwia swobodne wychylanie się oparcia i siedziska zgodnie z ruchem użytkownika. Dzięki funkcji Self opór, który stawia oparcie, jest automatycznie dostosowywany do wagi użytkownika. Aby zablokować wychylenie oparcia i siedziska w dowolnej pozycji wystarczy użyć dźwigni blokującej, znajdującej się pod siedziskiem. Fotel Kim posiada także wbudowaną funkcję Anti-Shock. Niweluje ona gwałtowne uderzenie pleców użytkownika przez oparcie po zwolnieniu blokady. Komfort użytkowania zapewnia też możliwość regulacji głębokości siedziska. Pozwala ona na dopasowanie odległości siedziska od oparcia wyższym i niższym użytkownikom.

 

Siedzisko i oparcie

Zarówno siedzisko jak i oparcie tapicerowane są jedną z ośmiu dostępnych tkanin, o których mogą Państwo przeczytać tutaj. Pianka wyścielająca otrzymywana jest poprzez wylewanie, dzięki czemu podwyższona jest zarówno trwałość materiału jak i wysoka sprężystość nawet po wieloletnim użytkowaniu. Wysokość oparcia może być regulowana w zakresie 9 cm. Proponowane przez nas fotele Kim posiadają pięcioramienną aluminiową podstawę, polerowaną. Model dostępny jest także w wersji z podstawą czarną – Kim black.

 

Podłokietniki

Rodzina krzeseł Kim posiada czarne podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego, które można regulować w dwóch płaszczyznach w taki sposób, aby optymalnie dostosować je do potrzeb użytkownika:

– góra – dół: zapewnia możliwość regulacji wysokości podłokietników w zakresie 5 cm, aby stworzyć kąt 90 stopni pomiędzy tułowiem, a przedramieniem,

– przód – tył: pozwala na przesuwanie nakładki podłokietnika, aby dostosować jego długość do długości przedramienia.

 

Certyfikaty i gwarancja

Fotele Kim posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex – Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Maksymalne dopuszczalne obciążenie foteli to 150 kg. Dla Państwa pełnego komfortu zapewniamy 36-miesięczny system gwarancyjny w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

WYMIARY

 

Kim - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel tapicerowany może być jednym z 10 rodzajów obić, posegregowanych w cztery grupy cenowe. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »