Fotel Hero

Fotel Hero

Fotel Hero to produkt o wysokiej elegancji i klasie, należący do serii premium polskiego producenta Unique. Charakteryzuje go nie tylko nowoczesna forma o wyraźnym charakterze, ale także zaawansowane mechanizmy ruchowe oraz ergonomiczne. Krzesło zaprojektowane zostało z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – zapewnia wygodę i komfort nawet podczas wielogodzinnej pracy w biurze. Pozwoli na odpoczynek nie tylko nóg, ale także kręgosłupa, czy przedramion, dzięki doskonale przemyślanej konstrukcji lędźwiowo-krzyżowej czy regulowanym podłokietnikom. Fotel Hero występuje w kilku wersjach, różniących się od siebie kolorem oraz rodzajem obicia, dzięki czemu produkt potrafi trafić w gusta każdego użytkownika.

 

Fotel biurowy Hero oraz inne fotele firmy Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm ruchowy

Fotel Hero wyposażony został w mechanizm ruchowy Synchron, który umożliwia pracę w fotelu w dwóch trybach: trybie bujania – oparcie swobodnie wychyla się wraz z ruchem użytkownika oraz w pozycji stałej – blokady wychylenia oparcia w jednej z czterech pozycji. Fotel oferuje możliwość regulacji wysokości części lędźwiowej oparcia oraz wysokości (zakres 43-55 cm) i głębokości siedziska (47-52 cm).

 

Stelaż i podstawa jezdna

Fotel Hero posiada stelaż z tworzywa sztucznego, dostępny w dwóch kolorach: czarnym lub białym. Model występuje z regulowanym zagłówkiem, którego wysokość można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Krzesło posiada podstawę jezdną wykonaną z polerowanego aluminium i wyposażoną standardowo w kółka miękkie przystosowane do powierzchni twardych.

 

Podłokietniki

Prezentowany model wyposażony został w podłokietniki o regulacji w trzech płaszczyznach: góra-dół, przód-tył oraz prawo-lewo (zakres 44-52 cm).

 

Kolory i tapicerki

Oparcie i zagłówek fotela Hero tapicerowane są wysokiej jakości siatką NWH przepuszczającą powietrze. Siedzisko może być tapicerowane również siatką NWH lub wytrzymałą tkaniną materiałową o wysokiej odporności na ścieranie. Dostępne są dwa kolory siatki oraz tkaniny: szary oraz czarny.

 

Gwarancja

Fotel objęty jest 2-letnim okresem gwarancyjnym i dopuszcza obciążenie nie przekraczające 130 kg.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina/siatka
szary
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt