plen

Choose language

Fotel Hello!

Fotel Hello!

Fotel Hello! to oryginalny model o wysokiej różnorodności wersji, oferowany przez polskiego producenta Nowy Styl. Krzesło znajduje zastosowanie zarówno w przestrzeniach biurowych jak i kawiarniach czy wnętrzach domowych. Jego elegancka, minimalistyczna forma wzbogaci każdą przestrzeń, nadając jej unikatowego charakteru. Wygodny, miękki kubełek krzesła pozwoli na swobodne ułożenie się w krześle podczas biznesowych negocjacji.

 

Model wykonany został z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych, co zapewnia jest długą żywotność oraz wytrzymałość na obciążenia. Fotel Hello! dostępny jest w szerokiej gamie obić, co ułatwia aranżację przestrzeni i stwarza szerokie możliwości. Wszystkie oferowane tapicerki charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie oraz na uszkodzenia mechaniczne. Model występuje także z podstawą krzyżową.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

Podstawa fotela Hello! wykonana została ze stali chromowanej błyszczącej (wersja chrome) lub malowanej proszkowo na kolor czarny Ral 9005 (wersja black). Podstawa wyposażona została w stopki samopoziomujące. W krześle może zostać zastosowany mechanizm pozwalający na obracanie w trakcie użytkowania. Fotel Hello! wyposażony został w miękki tapicerowany kubełek o zintegrowanych podłokietnikach.

Model posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

 

fotel hello

 

 

Wymiary

 

makieta

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel Hello! posiada miękki, tapicerowany kubełek dostępny w 10 rodzajów obić, do których należą: skóra licowa SD, skóra licowa LE, skóra dwoinowa, ekoskóra Valencia, skaj, tkanina Xtreme, Sempre, Bondai, Contract i Micro. Poniżej znajdują się jedynie wybrane kolory dostępnych tapicerek, pełną paletę kolorów znajdą Państwo w katalogu.

skóra SD
SD03
SD04
SD06
SD15
skóra LE
LE14
LE13
LE06
LE-01
skóra dwoinowa
SP03
SP06
SP11
SP12
skaj
V82
V79N
V62
V14N
Micro
M15
M47
M56
M62
Sempre
SM04
SM05
SM06
SM10

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »