Fotel Format

FOTEL FORMAT

Fotel Format to model charakteryzujący się wysokim komfortem użytkowania, dzięki przemyślanej, wygodnej konstrukcji. Obszerne, wyprofilowane siedzisko i oparcie z możliwością regulacji części lędźwiowej pozwalają na prawidłową pozycję w krześle, zaś łagodnie zaokrąglone podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramion. Fotel gabinetowy Format jest propozycją dla osób, które stawiają na komfort i elegancję. W całości tapicerowany kubełek oraz pełne podłokietniki nadają oryginalnego charakteru fotelowi, zaś jego bryła i lekkie linie wkomponują się w każdą przestrzeń biurową.

 

Dużym atutem fotela gabinetowy Format jest szeroka gama wykończeń, w skład której wchodzi aż 5 wysokiej jakości tkanin, wyselekcjonowana skóra naturalna oraz ekoskóra. Ponadto fotel dostępny jest w wersji gabinetowej z wysokim oparciem lub w wersji pracowniczej z oparciem niskim, o którym mogą Państwo przeczytać tutaj. Kolekcja Format oferuje także krzesła konferencyjne, co ułatwia kompletną i dopasowaną aranżację biura.

 

Ten oraz inne fotele producenta ProfiM znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Format 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

W fotelu  Format zastosowano zaawansowany mechanizm Synchro SL, który umożliwia regulację synchronicznego odchylania oparcia oraz siedziska z możliwością dopasowania sprężystości wychylenia oparcia do wagi użytkownika. Ponadto mechanizm pozwala na wysunięcie siedziska oraz regulację jego wysokości.

 

Podłokietniki

Fotel posiada stałe podłokietniki, które mogą zostać wyposażone w nakładki w wersji drewnianej H lub tapicerowanej O. Modele tapicerowane skórą i ekoskórą posiadają nakładki w kolorze tapicerki fotela, zaś modele tapicerowane tkaniną – nakładki z ekoskóry w kolorze czarnym.

 

Oparcie i siedzisko

Zarówno oparcie i siedzisko posiadają metalowy stelaż oraz wypełnienie w postaci pianki poliuretanowej wylewanej o gęstości 60 kg/m3. Oparcie posiada regulację części lędźwiowej w płaszczyźnie góra-dół, umożliwiając prawidłowe podparcie kręgosłupa. Jest ono zintegrowane z podłokietnikami, tworząc jednolitą formę.

 

Podstawa jezdna

Fotel gabinetowy Format posiada pięcioramienną podstawę aluminiową w kolorze chrome (aluminium polerowane). W wersji standard fotel posiada kółka twarde z hamulcem, możliwe jest zamówienie kółek miękkich.

 

 

WYMIARY

 Format - wymiary

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel dostępny jest w wersji tapicerowanej tkaniną (Evo, Next, Medley, Sprint i Ultima), ekoskórą Softline lub skórą naturalną. Poniżej zaprezentowane zostały tylko wybrane kolory obić. Pełną paletę wykończeń znajdą Państwo w katalogu.

paleta kolorów profim

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-2
SN-10
SN-15
SN-1
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt