plen

Choose language

Fotel Flow Net chrome

Fotel Flow Net chrome

Fotel Flow Net chrome to interesująca propozycja dla tych, którzy cenią komfort i ergonomię pracy. Model ten zapewnia szereg regulacji, dzięki którym możliwe jest łatwe dopasowanie pozycji fotela do postawy użytkownika. Należą do nich nowoczesny mechanizm ruchowy, który umożliwia płynny ruch oparcia i siedziska, czy możliwość dostosowania pozycji podłokietników. Dzięki temu praca przy biurku nie będzie uciążliwa, a nasze zdrowie nie ucierpi.

 

To, co oferuje najnowszy model fotela Flow Net chrome, to nie tylko funkcjonalność, ale także doskonały design. Dopracowanie formy krzesła oraz zastosowanie efektownej siatki w oparciu powodują, że fotel może śmiało zostać wykorzystany w pomieszczeniach gabinetowych najwyższej klasy. Dużym atutem jest obszerna gama tapicerek i kolorów, w skład której wchodzi aż siedem tkanin i skaj, dając łącznie aż 50 różnych wersji kolorystycznych fotela.

 

Fotel Flow Net chrome oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Flow Net chrome wyposażony został w synchroniczny mechanizm ruchowy z funkcją regulacji głębokości siedziska. Umożliwia on swobodne wychylanie oparcia i siedziska w ruchu synchronicznym z ruchem użytkownika w krześle. Stopień wychylenia może zostać w łatwy sposób zablokowany w dowolnej pozycji. Regulacja głębokości pozwala dostosować fotel do wzrostu użytkownika. Dodatkowo mechanizm umożliwia także regulację siły oporu stawianego przez oparcie w trakcie wychylania.

 

Podłokietniki

Model posiada czarne podłokietniki o 4-kierunkowej regulacji:

– góra-dół: regulacja wysokości w zakresie 95 mm – umożliwia usytuowanie przedramion w prawidłowej pozycji, tj. pod kątem 90 stopni do tułowia,

– przód-tył: regulacja wysunięcia nakładki podłokietnika w zależności od długości przedramion użytkownika,

– kąt położenia nakładki: skierowanie nakładki do wewnątrz lub na zewnątrz (całkowity zakres regulacji – 30 stopni),

– odległość od siedziska: rozsunięcie podłokietników na boki.

 

Oparcie i zagłówek

Fotel Flow Net chrome posiada wysokie oparcie o wyraźnym wyprofilowaniu, które doskonale podpiera część lędźwiową kręgosłupa. Oparcie tapicerowane jest czarną siatką Runner o wielu zaletach: wysokiej odporności na ścieranie (ponad 70 tyś. cykli Martindalea), doskonałym dopasowaniu do pleców użytkownika oraz zapewnianiu prawidłowej cyrkulacji powietrza. Oparcie połączone jest z tapicerowanym zagłówkiem, wypełnionym pianką poliuretanową.

 

Siedzisko i podstawa jezdna

Tapicerowane siedzisko fotela wypełnione zostało pianką wyścielającą otrzymywaną w technologii wylewania, dzięki czemu siedzisko jest sprężyste oraz trwałe. W wersji Flow Net chrome zastosowana została aluminiowa podstawa jezdna polerowana. Wyposażona jest ona standardowo w kółka miękkie do powierzchni twardych o wysokości 65 mm. Model dostępny jest także w wersji Flow Net black, z czarną podstawą jezdną.

 

O poszczególnych rodzajach tapicerek mogą Państwo przeczytać tutaj.

 

Certyfikaty i gwarancja

Fotel Flow Net chrome uzyskał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela to 150 kg. Fotel objęty jest 3-letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

 

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Kosma
K01
K02
K03
K04
K05
K06
Note
N01
N03
N04
N05
N07
N10
N11
N12
Osaka
OS01
OS02
OS03
OS04
OS05
OS06
OS07
OS08
OS09
OS10
Medley
MD01
MD02
MD03
MD04
MD05
MD06
MD09
Valencia
VL01
VL02
VL03
VL04
VL05
VL06
VL07
VL08
VL09
VL10
Flex
FX01
FX02
FX03
FX04
FX05
FX09
Fame
FM01
FM02
FM03
FM04
FM05
FM07
Teide
TD01
TD03
TD04
TD05
TD09
TD10
TD11
Synergy
SR02
SR03
SR04
SR05
SR06
SR07
SR09

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »