plen

Choose language

Fotel Flex black

Fotel Flex black

Fotel Flex black stanowi ciekawą propozycję należącą do oferty polskiej marki foteli i krzeseł biurowych Grospol. Model charakteryzuje się zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi typowymi dla foteli premium przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy szukają produktu dającego szerokie możliwości regulacji, a także sposobność znalezienia najbardziej optymalnej pozycji pracy. Ponadto w fotelu zastosowany został innowacyjny system pracy oparcia, dopasowujący się do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Dzięki wysokiej jakości materiałom konstrukcyjnym oraz podzespołom funkcjonalnym prezentowany model sprawdzi się doskonale jako fotel do codziennego użytku w biurze czy gabinecie. Ponadto jego prosty i uniwersalny design z pewnością wpisze się w estetykę domowego gabinetu. Nie bez znaczenia jest tutaj szeroka gama obić, występujących w różnorodnych wersjach kolorystycznych. Tapicerki posegregowane są w grupy cenowe, a obicia różnią się między sobą parametrami oraz fakturą.

 

Fotel Flex black oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Flex black wyposażony został w zaawansowany mechanizm synchroniczny Synchro Self, pozwalający na pracę w dwóch trybach. Pierwszym z nich jest swobodne wychylanie się oparcia przy jednoczesnym, odpowiednio mniejszym wychylaniu siedziska. Drugi tryb umożliwia blokadę wychylenia w dowolnej wybranej pozycji. Mechanizm posiada funkcję, która dostosowuje siłę oporu, jaką stawia oparcie w trakcie wychylania, do wagi użytkownika w krześle.

 

Podłokietniki

Fotel posiada czarne podłokietniki z tworzywa sztucznego, wyposażone w nakładki. Podłokietniki mogą być regulowane w trzech płaszczyznach:

– wysokość góra-dół (zakres 9 cm),

– kąt położenia nakładek,

– wysunięcie nakładek przód-tył.

 

Siedzisko

Model Flex black posiada siedzisko wypełnione sprężystą pianką, wykonaną w technologii wtrysku. Siedzisko tapicerowane jest jednym z 8 rodzajów obić, zaprezentowanych poniżej. Wysokość siedziska może być regulowana przy pomocy pneumatycznego podnośnika.

 

Oparcie

Oparcie fotela obite zostało wytrzymałą siatką w kolorze czarnym, zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza. W konstrukcji oparcia zastosowany został oddzielny profil lędźwiowy o stałej wysokości oraz system zwiększający elastyczność pracy oparcia. Podczas wychylania się do tyłu oparcie nieznacznie ugina się w osi pionowej, zapewniając tym samym nieprzerwanie kontakt pleców użytkownika z ruchomym profilem lędźwiowym.

 

Podstawa jezdna

Fotel Flex black to model o czarnej podstawie jezdnej, wykonanej z tworzywa sztucznego. Podstawa wyposażona jest standardowo w kółka miękkie, które zapobiegają rysowaniu się podłogi.

 

Gwarancja i certyfikaty

Fotel uzyskał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Objęty został wydłużoną 36-miesięczną gwarancją w komfortowym systemie od drzwi do drzwi.

 

 

Wymiary

 

fotel flex wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Siedzisko fotela tapicerowane może być jednym z 10 rodzajów obić, posegregowanych w cztery grupy cenowe. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »