plen

Choose language

Fotel Explore

Fotel Explore

Fotel Explore to wygodny i funkcjonalny model z oferty producenta Unique. Wyposażony w szereg ergonomicznych rozwiązań funkcjonalnych pozwala na przyjęcie prawidłowej pozycji pracy przy biurku, zapobiegając tym samym schorzeniom układu kostno-szkieletowego, a także poprawiając efektywność pracy. Regulacja podłokietników czy zagłówka, wysokiej jakości tapicerka czy przepuszczająca powietrze siatka to tylko niektóre z atutów fotela. Model charakteryzuje również prosty, nowoczesny design, który dobrze sprawdzi się we wszystkich przestrzeniach biurowych.

 

Ten oraz pozostałe fotele Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

fotel explore

 

 

Specyfikacja

 

Fotel Explore to model wyposażony w mechanizm ruchowy Tilt Plus, który pozwala na swobodne wychylanie się oparcia, a także blokadę wychylenia w standardowej pozycji pracy. Oparcie wykończone zostało przyjemną w dotyku siatką materiałową i wyposażone zostało w zagłówek o regulowanej wysokości. Siedzisko fotela tapicerowane zostało wysokiej jakości tkaniną materiałową. Jego wysokość może być regulowana w zakresie 90 mm.

 

W fotelu zastosowane zostały wygodne podłokietniki z tworzywa sztucznego, wyposażone w miękkie nakładki PU. Podłokietniki mogą być regulowane w płaszczyźnie góra-dół w zakresie 75 mm. Podstawa jezdna wykonana została z solidnego czarnego tworzywa – nylonu. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 130 kg. Fotel Explore objęty został 24-miesięczną gwarancją.

 

 

Wymiary

 

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »