plen

Choose language

Fotel Ergonic

Fotel Ergonic

Fotel Ergonic polskiego producenta mebli biurowych Unique to jeden z najczęściej wybieranych modeli z oferty producenta. Jego popularność wynika z dobrego stosunku jakości do ceny przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnego dla oka, nowoczesnego designu. Wygodny, ergonomiczny fotel biurowy pozwala na dostosowanie pozycji w fotelu do postury użytkownika, co znacznie zwiększa komfort pracy, a także wspiera prozdrowotny styl pracy.

 

Ten oraz inne modele foteli Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Wau 2 wyposażony został w mechanizm ruchowy Synchron, które umożliwia pracę oparcia w dwóch trybach: swobodnego bujania się oraz zatrzymania wychylenia oparcia w jednej z pięciu pozycji.

 

Oparcie

Fotel posiada oparcie wykończone wysokiej jakości siatką, która przepuszcza powietrze. Zastosowany został zagłówek o regulowanej wysokości (w zakresie 40 mm), także wykończony czarną siatką.

 

Siedzisko

Produkt wyposażony został w obszerne, wyprofilowane siedzisko, które wykończone zostało tkaniną BL w kolorze czarnym. Tkanina ta charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie wynoszącą 140 000 cykli Martindale’a.

 

Podłokietniki

W fotelu Ergonic zastosowane zostały podłokietniki o regulowanej wysokości: góra-dół (w zakresie 70 mm). Podłokietniki wykonane zostały z czarnego tworzywa i wyposażone zostały w miękką nakładkę PU.

 

Podstawa jezdna

Model posiada pięcioramienną podstawę jezdną wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego (nylonu) w kolorze czarnym.

 

Certyfikaty

Fotel spełnia normy wytrzymałości, trwałości, stateczności i bezpieczeństwa użytkowania potwierdzone atestami:  PN-EN 1335-1:2004 PN-EN 1335-2:2009 PN-EN 1335-3:2009 PN-EN 1022:2007. Dopuszczalne maksymalne obciążenie fotela to 130 kg. Produkt objęty 24-miesięczną gwarancją.

 

 

Wymiary

 

ergonic wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina BL/siatka
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »