plen

Choose language

Fotel Ergohuman Plus Individual

Fotel Ergohuman Plus Individual

Fotel Ergohuman Plus Individual marki Grospol to zwrot producenta w stronę zindywidualizowania produktu, będący odpowiedzią na obecne potrzeby konsumentów. Linia Ergohuman jest doskonale znana na polskim rynku i cieszy się niezmienną popularnością wśród produktów premium. Wprowadzając wersję Individual fotela producent pozwala użytkownikowi na wybór rodzaju oraz koloru tapicerki siedziska, znacznie zwiększając tym możliwości aranżacyjne.

 

Fotel Ergohuman Plus Individual, podobnie jak pozostałe wersje krzesła, to produkt najwyższej klasy, wyposażony w szereg mechanizmów funkcjonalnych. Zaawansowany mechanizm ruchowy, podłokietniki o 4-kierunkowej regulacji, oddzielna część lędźwiowa czy regulowany zagłówek to tylko kilka walorów krzesła. Udogodnienia te gwarantują maksymalny komfort i optymalizację pozycji pracy, zaś zastosowanie najwyższej jakości podzespołów i materiałów sprawia, że producent bez obaw objął fotel wydłużonym 5-letnim okresem gwarancyjnym.

 

Prezentowany model dostępny jest także w wersji LE – tapicerowanej skórą naturalną, BS – tapicerowanej w całości siatką oraz BT – tapicerowanej siatką + tkaniną. Wszystkie modele znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach.

 

Fotel Ergohuman Plus Individual oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Oparcie

W oparciu fotela zastosowana została oddzielną część lędźwiową, która zapewnia prawidłowe podparcie lędźwi w dowolnej pozycji. Podpórka lędźwiowa zamontowana została na wysokości 1/3 oparcia, a jej położenie może być regulowane. Także wysokość oparcia podlega regulacji – można je zablokować na jednym z czterech poziomów bez potrzeby podnoszenia się z fotela.

 

 

Zagłówek

Oparcie wyposażone jest w komfortowy zagłówek o wysokości regulowanej w zakresie 5 cm. Dodatkowo można także odpowiednio dostosować kąt nachylenia zagłówka.

 

Siedzisko

W fotelu Ergohuman Plus Elite Individual możliwe jest dostosowania głębokości siedziska, a więc odległości siedziska od oparcia, do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu praca w fotelu będzie komfortowa zarówno dla niskich jak i wysokich użytkowników.

 

Siłownik

W prezentowanym fotelu zastosowano siłownik pneumatyczny, który gwarantuje płynną regulację wysokości w zakresie 10 cm. Obudowa siłownika jest chromowana, co dodatkowo wpływa na walory estetyczne fotela. Wysoka jakość siłownika zagwarantowana jest przez Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

 

Mechanizm

Synchroniczny mechanizm ruchowy zapewnia podążanie oparcia zgodnie z ruchem pleców użytkownika. Podczas ruchu wychyla się zarówno siedzisko jak i oparcie, jednak ruch oparcia jest znacznie wyraźniejszy niż ruch siedziska. Siła oporu stawianego przez oparcie podczas ruchu użytkownika w krześle może być regulowana w zależności od wagi użytkownika. „Bujanie się” fotela można zablokować w dowolnej pozycji przy użyciu Joysticka.

 

Podłokietniki

Model Ergohuman Plus Elite Individual posiada czarne podłokietniki z tworzywa sztucznego, które mogą być regulowane w czterech płaszczyznach:

 

– góra – dół: usytuowanie podłokietnika w takiej pozycji, aby przedramię tworzyło z tułowiem kąt 90 stopni, dzięki czemu mięśnie pleców nie są obciążone podczas długiej pracy w pozycji siedzącej; zakres regulacji: 7 cm,

– odległość nakładki od siedziska: dostosowanie rozstawu podłokietników do potrzeb niskich oraz wysokich użytkowników,

– odległość nakładki od oparcia: dopasowanie długości nakładki do długości przedramienia,

– kąt położenia nakładki: ustawienie nakładek do wewnątrz lub na zewnątrz; zakres regulacji: 30 stopni.

 

 

Podstawa jezdna

Pięcioramienna podstawa jezdna wyprodukowana jest z solidnego polerowanego aluminium. Dzięki temu fotel biurowy Ergohuman Plus Elite Individual nie tylko zyskuje na atrakcyjności wizualnej, ale także trwałość i żywotność podstawy jest wydłużona, przez uniknięcie elementów spawanych. W standardzie występują kółka miękkie nieniszczące powierzchni twardych (parkiet, panele).

 

Tapicerka

Oparcie fotela Ergohuman Plus Elite Individual pokryte jest siatką MESH, odznaczającą się wyjątkową trwałością i odpornością na ścieranie (100 000 cykli Martindalea). Siatka MESH jest bardzo przyjemna w dotyku i użytkowaniu, jako że jej zewnętrzna warstwa pokryta jest tkaniną. Tapicerka jest niezwykle trwała, a siatka nie naciąga się nawet w przypadku bardzo intensywnego użytkowania.

 

Siedzisko fotela obszyte może zostać jedną z 10 rodzajów tapicerek przedstawionych poniżej.

 

Gwarancja i certyfikaty

Fotel Ergohuman Plus Elite Individual uzyskał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Dodatkowo model spełnia kryteria ergonomiczności oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny pracy na stanowiskach z monitorami ekranowymi. Dla większego komfortu oferujemy Państwu 5 lat gwarancji w wygodnym systemie od drzwi do drzwi.

 

Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 150 kg.

 

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel tapicerowany może być jednym z 10 rodzajów obić, posegregowanych w 4 grupy cenowe. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane rodzaje obić. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

tkanina Medley
MD01
MD02
MD03
MD04
MD05
MD06
MD09
MD10
MD11
Tkanina Flex
FX01
FX02
FX03
FX04
FX05
FX08
FX09
FX10

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »