plen

Choose language

Fotel Ergohuman Plus Individual

Fotel Ergohuman Plus Individual

Fotel Ergohuman Plus Individual marki Grospol to zwrot producenta w stronę zindywidualizowania produktu, będący odpowiedzią na obecne potrzeby konsumentów. Linia Ergohuman jest doskonale znana na polskim rynku i cieszy się niezmienną popularnością wśród produktów premium. Wprowadzając wersję Individual fotela producent pozwala użytkownikowi na wybór rodzaju oraz koloru tapicerki siedziska, znacznie zwiększając tym możliwości aranżacyjne.

 

Fotel Ergohuman Plus Individual, podobnie jak pozostałe wersje krzesła, to produkt najwyższej klasy, wyposażony w szereg mechanizmów funkcjonalnych. Zaawansowany mechanizm ruchowy, podłokietniki o 4-kierunkowej regulacji, oddzielna część lędźwiowa czy regulowany zagłówek to tylko kilka walorów krzesła. Udogodnienia te gwarantują maksymalny komfort i optymalizację pozycji pracy, zaś zastosowanie najwyższej jakości podzespołów i materiałów sprawia, że producent bez obaw objął fotel wydłużonym 5-letnim okresem gwarancyjnym.

 

Prezentowany model dostępny jest także w wersji LE – tapicerowanej skórą naturalną, BS – tapicerowanej w całości siatką oraz BT – tapicerowanej siatką + tkaniną. Wszystkie modele znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach.

 

Fotel Ergohuman Plus Individual oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Synchroniczny mechanizm ruchowy zapewnia podążanie oparcia zgodnie z ruchem pleców użytkownika. Podczas ruchu wychyla się zarówno siedzisko jak i oparcie, jednak ruch oparcia jest znacznie wyraźniejszy niż ruch siedziska. Siła oporu stawianego przez oparcie podczas ruchu użytkownika w krześle może być regulowana w zależności od wagi użytkownika. „Bujanie się” fotela można zablokować w dowolnej pozycji przy użyciu Joysticka.

 

Innym atutem mechanizmu ruchowego wykorzystanego w fotelu Ergohuman Plus Individual jest możliwość dostosowania głębokości siedziska, a więc odległości siedziska od oparcia, do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu praca w fotelu będzie komfortowa zarówno dla niskich jak i wysokich użytkowników.

 

Podłokietniki

Model Ergohuman Plus Individual posiada czarne podłokietniki z tworzywa sztucznego, które mogą być regulowane w czterech płaszczyznach:

– góra – dół: usytuowanie podłokietnika w takiej pozycji, aby przedramię tworzyło z tułowiem kąt 90 stopni, dzięki czemu mięśnie pleców nie są obciążone podczas długiej pracy w pozycji siedzącej; zakres regulacji: 7 cm,

– odległość nakładki od siedziska: dostosowanie rozstawu podłokietników do potrzeb niskich oraz wysokich użytkowników,

– odległość nakładki od oparcia: dopasowanie długości nakładki do długości przedramienia,

– kąt położenia nakładki: ustawienie nakładek do wewnątrz lub na zewnątrz; zakres regulacji: 30 stopni.

 

Oparcie

Fotel Ergohuman Plus Elite Individual posiada specjalnie wyprofilowane oparcie, a w 1/3 jego wysokości zamontowana została oddzielna część lędźwiowaJej zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego podparcia kręgosłupa, co możliwe jest dzięki zmianie położenia części lędźwiowej w odpowiedzi na ruch użytkownika.

 

Wysokość oparcia jest regulowana – można je zablokować na jednym z czterech poziomów bez potrzeby podnoszenia się z fotela. Oparcie wyposażone jest w komfortowy zagłówek, którego wysokość również możemy regulować w zakresie 5 cm. Dodatkowo można także odpowiednio dostosować kąt nachylenia zagłówka.

 

Siłownik

W prezentowanym fotelu zastosowano siłownik pneumatyczny, który gwarantuje płynną regulację wysokości w zakresie 10 cm. Obudowa siłownika jest chromowana, co dodatkowo wpływa na walory estetyczne fotela. Wysoka jakość siłownika zagwarantowana jest przez Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

 

Podstawa jezdna

Pięcioramienna podstawa jezdna wyprodukowana jest z solidnego polerowanego aluminium. Dzięki temu fotel nie tylko zyskuje na atrakcyjności wizualnej, ale także trwałość i żywotność podstawy jest wydłużona, przez uniknięcie elementów spawanych. W standardzie występują kółka miękkie do powierzchni twardych.

 

Tapicerka

Oparcie fotela Ergohuman Plus Individual pokryte jest czarną siatką MESH, odznaczającą się wyjątkową trwałością i odpornością na ścieranie (100 000 cykli Martindalea). Siatka MESH jest bardzo przyjemna w dotyku i użytkowaniu, jako że jej zewnętrzna warstwa pokryta jest tkaniną. Siedzisko wersji Individual obite jest jedną z dwóch rodzajów tapicerek, przedstawionych poniżej.

 

Certyfikaty i gwarancja

Fotel Ergohuman Plus Individual uzyskał Certyfikat Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Produkt spełnia wymagania ergonomiczne oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku komputerowym. Fotel objęty został wydłużonym okresem gwarancyjnym, wynoszącym aż 5 lat w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

Wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Medley
MD01
MD02
MD03
MD04
MD05
MD06
MD09
MD10
MD11
Tkanina Flex
FX01
FX02
FX03
FX04
FX05
FX08
FX09
FX10

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »