plen

Choose language

Fotel Ergohuman Plus Elite LE

Fotel Ergohuman Plus Elite LE

Fotel Ergohuman Plus Elite LE to skórzana wersja dobrze znanego modelu Ergohuman Plus Elite BS, który stanowi element wyposażenia nie tylko biur polskich, ale także zagranicznych. Jest to najwyższa klasa foteli biurowych, który niezmienne cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Model ergonomiczny Ergohuman Plus Elite LE to zebrane wszystkie najważniejsze cechy doskonałego fotela: nowoczesny design, ergonomiczna budowa oraz zaawansowane mechanizmy.

 

Ergonomiczny fotel Ergohuman Plus Elite LE prezentuje szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak synchroniczny mechanizm ruchowy oraz siedzisko z możliwością regulacji jego głębokości. Dodatkowo fotel wyposażony jest w Joystick, za pomocą którego możemy regulować podstawowe parametry fotela. Model LE tapicerowany jest wysokogatunkową naturalną skórą licową w dwóch kolorach do wyboru.

 

Fotel biurowy Ergohuman Plus Elite LE oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Oparcie

Ergonomiczna budowa oparcia, wykorzystująca specjalną, oddzielną część lędźwiową znajdującą się w 1/3 wysokości oparcia, zapewnia odpowiednie podparcie pleców w dowolnej pozycji pracy. Część lędźwiowa porusza się wraz z ruchem użytkownika w fotelu, gwarantując ciągłe przyleganie. Oparcie standardowo posiada regulację wysokości bez konieczności wstawania z fotela.

 

 

Zagłówek

Oparcie wyposażone jest w komfortowy zagłówek o wysokości regulowanej w zakresie 5 cm. Dodatkowo można także odpowiednio dostosować kąt nachylenia zagłówka.

 

Siedzisko

W fotelu Ergohuman Plus Elite BT możliwe jest dostosowania głębokości siedziska, a więc odległości siedziska od oparcia, do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu praca w fotelu będzie komfortowa zarówno dla niskich jak i wysokich użytkowników.

 

Siłownik

W prezentowanym fotelu zastosowano siłownik pneumatyczny, który gwarantuje płynną regulację wysokości w zakresie 10 cm. Obudowa siłownika jest chromowana, co dodatkowo wpływa na walory estetyczne fotela. Wysoka jakość siłownika zagwarantowana jest przez Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

 

Mechanizm

Fotel wyposażony jest w synchroniczny mechanizm ruchowy, który sprawia, że oparcie fotela podąża za plecami użytkownika. W czasie ruchu wychyleniu ulegają zarówno oparcie jak i siedzisko, przy czym ruch siedziska jest zdecydowanie mniej wyraźny niż ruch oparcia. Opór, który stawia oparcie podczas ruchu użytkownika, jest regulowany poprzez dostosowanie go do wagi użytkownika. Do zatrzymania trybu wychylania się oparcia w wybranej pozycji służy Joystick.

 

Podłokietniki

Podłokietniki zamontowane w fotelu wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym i mogą one być regulowane w czterech płaszczyznach:

 

– góra – dół: ułożenie przedramienia pod kątem 90 stopni do tułowia, odciążającej mięśnie pleców podczas długotrwałej pracy w pozycji siedzącej; zakres regulacji: 7 cm,

– odległość nakładki od siedziska: regulacja rozstawu pomiędzy podłokietnikami w zależności od wysokości użytkownika,
– kąt położenia nakładki: ustawienie nakładek w pozycji do wewnątrz lub na zewnątrz; zakres regulacji: 30 stopni,

– odległość nakładki od oparcia: regulacja długości nakładki w zależności od długości przedramienia.

 

 

Podstawa jezdna

Pięcioramienna podstawa jezdna zastosowana w fotelu wykonana jest z solidnego polegowanego aluminium. W ten sposób jest ona dużo bardziej wytrzymała i trwała, a jej żywotność jest wydłużona ze względu na brak elementów spawanych.

 

Tapicerka

Materiałem obiciowym siedziska oraz oparcia fotela Ergohuman Plus Elite LE jest naturalna skóra licowa w kolorze czarnym lub kremowym.

 

Gwarancja i certyfikaty

Fotel Ergohuman Plus Elite LE posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Ponadto fotel spełnia także kryteria ergonomiczności oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny pracy na stanowiskach z monitorami ekranowymi. Dla większego komfortu oferujemy Państwu 5 lat gwarancji w wygodnym systemie od drzwi do drzwi.

 

Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 150 kg.

 

 

 

WYMIARY

 

Ergohuman wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny
kremowy

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »