Fotel Ergohuman Plus Elite BT

Fotel Ergohuman Plus Elite BT

Fotel Ergohuman Plus Elite BT to najwyższej jakości produkt ergonomiczny z oferty polskiego producenta foteli i krzeseł biurowych Grospol. Model znany jest na polskim oraz międzynarodowym rynku od wielu lat i zdołał zjednać sobie rzeszę zwolenników. Wszystko za sprawą doskonale przemyślanej, ergonomicznej konstrukcji, obejmującej szereg rozwiązań funkcjonalnych. Należą do nich zastosowanie dynamicznej podpory części lędźwiowej kręgosłupa, synchronicznego mechanizmu ruchowego czy wyprofilowanego oparcia z zagłówkiem.

 

Prezentowana wersja fotela BT to model, w którym zastosowano połączenie oddychającej i przyjemnej w dotyku tkaniny na siedzisku z funkcjonalną i wytrzymałą siatką, którą tapicerowane jest oparcie. Fotel Ergohuman Plus Elite BT dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. Ponadto dostępne są inne wersje fotela (BS – tapicerka z siatki lub LE – tapicerka ze skóry naturalnej). Dzięki temu produkt sprosta oczekiwaniom estetycznym i funkcjonalnym każdego użytkownika.

 

Fotel Ergohuman Plus Elite BT oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

W fotelu zastosowany został wysokiej jakości synchroniczny mechanizm ruchowy. Jego zadaniem jest umożliwienie jednoczesnego wychylania się siedziska wraz z oparciem, przy czym stopień wychylenia oparcia jest znacznie większy. Możliwa jest regulacja oporu, jaki stawia oparcie podczas wychylania. Kąt wychylenia może zostać zablokowany w dowolnej pozycji. Ponadto mechanizm pozwala na regulację głębokości siedziska, dostosowując ją do wzrostu użytkownika.

 

Podłokietniki

Fotel Ergohuman Plus BT wyposażony został w podłokietniki regulowane w czterech płaszczyznach:

– góra – dół: zakres regulacji 7 cm,

– odległość nakładki od siedziska,

– odległość nakładki od oparcia,

– kąt położenia nakładki: zakres +/- 15 stopni.

 

Oparcie

Profilowane oparcie fotela posiada wyodrębnioną część lędźwiową, która porusza się we wszystkich kierunkach, naśladując ruch użytkownika. Wysokość oparcia może być regulowana bez konieczności wstawania z krzesła. Blokada wysokości możliwa jest w czterech pozycjach. Oparcie wyposażone zostało w zintegrowany zagłówek z możliwością regulacji jego wysokości (zakres 5 cm) oraz kąta nachylenia.

 

Siłownik

Fotel Ergohuman Plus Elite BT posiada wbudowany siłownik pneumatyczny o chromowanej obudowie. Pozwala on na regulację wysokości siedziska w zakresie 100 mm. Jakość elementu potwierdza Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

 

Podstawa jezdna

Pięcioramienna podstawa jezdna fotela wykonana została z polerowanego aluminium. Wyposażona została w kółka uniwersalne – przystosowane do powierzchni miękkich oraz twardych.

 

Tapicerka

W prezentowanej wersji BT zastosowane zostały dwa rodzaje obić. Pierwszym z nich jest siatka MESH o wysokiej odporności na ścieranie (ponad 100 tyś. cykli Martindalea) oraz sprężystości i wytrzymałości. Drugie obicie to oddychająca i przyjemna w dotyku tkanina. Siatką Mesh tapicerowane jest oparcie oraz zagłówek, zaś tkanina zastosowana została jako obicie siedziska.

 

Certyfikaty i gwarancja

Fotel Ergohuman Plus Elite BT uzyskał Certyfikat Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Produkt spełnia wymagania ergonomiczne oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku komputerowym. Fotel objęty został wydłużonym okresem gwarancyjnym, wynoszącym aż 5 lat w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

Wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

siatka MESH + tkanina
KMD30
KMD31
KMD34
KMD35

doradzimy ci

zapytaj o produkt