plen

Choose language

Fotel Ergohuman Plus Elite BT

Fotel Ergohuman Plus Elite BT

Fotel Ergohuman Plus BT producenta Grospol reprezentuje najwyższą klasę ergonomicznych foteli biurowych, które na rynku międzynarodowym obecne są od wielu lat i niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Prezentowany fotel to złożenie najbardziej nowoczesnych mechanizmów z komfortową i ergonomiczną konstrukcją oraz atrakcyjnym designem. Doskonale przemyślana koncepcja fotela widoczna jest w szeregu nowatorskich rozwiązań, takich jak synchroniczny mechanizm ruchowy czy regulowana głębokość siedziska.

 

Prezentowana wersja fotela BT to model, w którym zastosowano połączenie oddychającej i przyjemnej w dotyku tkaniny na siedzisku z funkcjonalną i wytrzymałą siatką, którą tapicerowane jest oparcie. Fotel Ergohuman Plus Elite BT dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. Ponadto dostępne są inne wersje fotela (BS – tapicerka z siatki lub LE – tapicerka ze skóry naturalnej). Dzięki temu produkt sprosta oczekiwaniom estetycznym i funkcjonalnym każdego użytkownika.

 

Fotel Ergohuman Plus Elite BT oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Oparcie

W oparciu fotela zastosowana została oddzielną część lędźwiową, która zapewnia prawidłowe podparcie lędźwi w dowolnej pozycji. Podpórka lędźwiowa zamontowana została na wysokości 1/3 oparcia, a jej położenie może być regulowane. Także wysokość oparcia podlega regulacji – można je zablokować na jednym z czterech poziomów bez potrzeby podnoszenia się z fotela.

 

 

Zagłówek

Oparcie wyposażone jest w komfortowy zagłówek o wysokości regulowanej w zakresie 5 cm. Dodatkowo można także odpowiednio dostosować kąt nachylenia zagłówka.

 

Siedzisko

W fotelu Ergohuman Plus Elite BT możliwe jest dostosowania głębokości siedziska, a więc odległości siedziska od oparcia, do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu praca w fotelu będzie komfortowa zarówno dla niskich jak i wysokich użytkowników.

 

Siłownik

W prezentowanym fotelu zastosowano siłownik pneumatyczny, który gwarantuje płynną regulację wysokości w zakresie 10 cm. Obudowa siłownika jest chromowana, co dodatkowo wpływa na walory estetyczne fotela. Wysoka jakość siłownika zagwarantowana jest przez Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

 

Mechanizm

Synchroniczny mechanizm ruchowy zapewnia podążanie oparcia zgodnie z ruchem pleców użytkownika. Podczas ruchu wychyla się zarówno siedzisko jak i oparcie, jednak ruch oparcia jest znacznie wyraźniejszy niż ruch siedziska. Siła oporu stawianego przez oparcie podczas ruchu użytkownika w krześle może być regulowana w zależności od wagi użytkownika. “Bujanie się” fotela można zablokować w dowolnej pozycji przy użyciu Joysticka.

 

Podłokietniki

Model Ergohuman Plus Elite BT posiada czarne podłokietniki z tworzywa sztucznego, które mogą być regulowane w czterech płaszczyznach:

 

– góra – dół: usytuowanie podłokietnika w takiej pozycji, aby przedramię tworzyło z tułowiem kąt 90 stopni, dzięki czemu mięśnie pleców nie są obciążone podczas długiej pracy w pozycji siedzącej; zakres regulacji: 7 cm,

– odległość nakładki od siedziska: dostosowanie rozstawu podłokietników do potrzeb niskich oraz wysokich użytkowników,

– odległość nakładki od oparcia: dopasowanie długości nakładki do długości przedramienia,

– kąt położenia nakładki: ustawienie nakładek do wewnątrz lub na zewnątrz; zakres regulacji: 30 stopni.

 

 

Podstawa jezdna

Pięcioramienna podstawa jezdna wyprodukowana jest z solidnego polerowanego aluminium. Dzięki temu fotel biurowy Ergohuman Plus Elite BT nie tylko zyskuje na atrakcyjności wizualnej, ale także trwałość i żywotność podstawy jest wydłużona, przez uniknięcie elementów spawanych. W standardzie występują kółka miękkie nieniszczące powierzchni twardych (parkiet, panele).

 

Tapicerka

Oparcie fotela Ergohuman Plus Elite BT pokryte jest siatką MESH, odznaczającą się wyjątkową trwałością i odpornością na ścieranie (100 000 cykli Martindalea). Siatka MESH jest bardzo przyjemna w dotyku i użytkowaniu, jako że jej zewnętrzna warstwa pokryta jest tkaniną. Tapicerka jest niezwykle trwała, a siatka nie naciąga się nawet w przypadku bardzo intensywnego użytkowania. Siedzisko fotela tapicerowane jest trwałą i wytrzymałą tkaniną.

 

Gwarancja i certyfikaty

Fotel Ergohuman Plus Elite BT uzyskał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Dodatkowo model spełnia kryteria ergonomiczności oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny pracy na stanowiskach z monitorami ekranowymi. Dla większego komfortu oferujemy Państwu 5 lat gwarancji w wygodnym systemie od drzwi do drzwi.

 

Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 150 kg.

 

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

KMD30
KMD31
KMD34
KMD35

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »