plen

Choose language

Fotel Ergohuman Plus Elite BS

Fotel Ergohuman Plus Elite BS

Ergonomiczny fotel Ergohuman Plus Elite BS to najwyższa klasa foteli biurowych, które na rynku międzynarodowym obecne są od wielu lat i niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Prezentowany przez nas fotel to złożenie najbardziej nowoczesnych mechanizmów z komfortową i ergonomiczną konstrukcją oraz atrakcyjnym designem. Doskonale przemyślana ergonomia fotela widoczna jest w szeregu nowatorskich rozwiązań, takich jak synchroniczny mechanizm ruchowy czy regulowana głębokość siedziska.

 

Swoją funkcjonalność fotel zyskuje również poprzez zastosowanie Joysticka, którym można regulować podstawowe parametry fotela. Wersja BS posiada zarówno siedzisko jak i oparcie tapicerowane siatką MESH – wyjątkowo przyjemną w dotyku, a także praktyczną, zapewniającą bowiem prawidłową cyrkulację powietrza. Fotel Ergohuman Plus Elite BS oferujemy Państwu w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz szarej. Dostępne są także inne wersje fotela: wersja BT (tkanina) oraz wersja LE (skóra naturalna).

 

Fotel biurowy Ergohuman Plus Elite BS oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie interentowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Oparcie

Oparcie fotela zostało specjalnie wyprofilowane – w 1/3 wysokości posiada oddzielną część lędźwiową, która zapewnia prawidłowe podparcie lędźwi w dowolnej pozycji. Taki efekt uzyskany jest poprzez zmianę położenia części lędźwiowej w odpowiedzi na ruch użytkownika. Wysokość oparcia jest regulowana – można je zablokować na jednym z czterech poziomów bez potrzeby podnoszenia się z fotela. Oparcie wyposażone jest w komfortowy zagłówek, którego wysokość również możemy regulować w zakresie 5 cm. Dodatkowo można także odpowiednio dostosować kąt nachylenia zagłówka.

 

Mechanizm

Synchroniczny mechanizm ruchowy zapewnia podążanie oparcia zgodnie z ruchem pleców użytkownika. Podczas ruchu wychyla się zarówno siedzisko jak i oparcie, jednak ruch oparcia jest znacznie wyraźniejszy niż ruch siedziska. Siła oporu stawianego przez oparcie podczas ruchu użytkownika w krześle może być regulowana w zależności od wagi użytkownika. „Bujanie się” fotela można zablokować w dowolnej pozycji przy użyciu Joysticka.

 

Innym atutem mechanizmu ruchowego wykorzystanego w fotelu Ergohuman Plus Elite BS jest możliwość dostosowania głębokości siedziska, a więc odległości siedziska od oparcia, do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu praca w fotelu będzie komfortowa zarówno dla niskich jak i wysokich użytkowników.

 

Podłokietniki

Model Ergohuman Plus Elite BS posiada czarne podłokietniki z tworzywa sztucznego, które mogą być regulowane w czterech płaszczyznach:

– góra – dół: usytuowanie podłokietnika w takiej pozycji, aby przedramię tworzyło z tułowiem kąt 90 stopni, dzięki czemu mięśnie pleców nie są obciążone podczas długiej pracy w pozycji siedzącej; zakres regulacji: 7 cm,

– odległość nakładki od siedziska: dostosowanie rozstawu podłokietników do potrzeb niskich oraz wysokich użytkowników,

– odległość nakładki od oparcia: dopasowanie długości nakładki do długości przedramienia,

– kąt położenia nakładki: ustawienie nakładek do wewnątrz lub na zewnątrz; zakres regulacji: 30 stopni.

 

Siłownik

W prezentowanym fotelu zastosowano siłownik pneumatyczny, który gwarantuje płynną regulację wysokości w zakresie 10 cm. Obudowa siłownika jest chromowana, co dodatkowo wpływa na walory estetyczne fotela. Wysoka jakość siłownika zagwarantowana jest przez Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

 

Podstawa jezdna

Pięcioramienna podstawa jezdna wyprodukowana jest z solidnego polerowanego aluminium. Dzięki temu fotel nie tylko zyskuje na atrakcyjności wizualnej, ale także trwałość i żywotność podstawy jest wydłużona, przez uniknięcie elementów spawanych.

 

Tapicerka

Siedzisko i oparcie fotela Ergohuman Plus Elite BS pokryte są siatką MESH, odznaczającą się wyjątkową trwałością i odpornością na ścieranie (100 000 cykli Martindalea). Siatka MESH jest bardzo przyjemna w dotyku i użytkowaniu, jako że jej zewnętrzna warstwa pokryta jest tkaniną. Tapicerka jest niezwykle trwała, a siatka nie naciąga się nawet w przypadku bardzo intensywnego użytkowania.

 

Gwarancja i certyfikaty

Fotel Ergohuman Plus Elite BS uzyskał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Dodatkowo model spełnia kryteria ergonomiczności oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny pracy na stanowiskach z monitorami ekranowymi. Dla większego komfortu oferujemy Państwu 5 lat gwarancji w wygodnym systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

Wymiary

 

Ergohuman wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

szary
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »