plen

Choose language

Fotel Ergofix

Fotel Ergofix

Fotel Ergofix firmy Grospol to model ergonomiczny, który prezentuje złożone ze sobą wysoką jakość wykonania oraz rozsądną cenę. Obszerne siedzisko oraz profilowane oparcie wyposażone w regulowaną podpórkę lędźwiową nie tylko nadają walory estetyczne fotelowi, ale także zapewniają komfort i ergonomię podczas czasu spędzonego w biurze. Dodatkowym atutem krzesła jest regulowany zagłówek, którego znaczenie na pewno docenią Państwo po kilku godzinach pracy. W fotelu zastosowane zostały także zaawansowany mechanizm ruchowy Synchro Self oraz funkcja regulowania podłokietników, co pozwala na maksymalne dostosowanie parametrów pracy do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Fotel Ergofix oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie interentowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Synchroniczny mechanizm ruchowy Synchro Self, w który wyposażone jest krzesło biurowe Ergofix, pozwala na swobodne wychylanie się w fotelu oraz na zatrzymanie dowolnego wychylenia za pomocą blokady. Aby oparcie nie uderzyło gwałtownie w plecy użytkownika po zwolnieniu wybranej pozycji, w fotelu zainstalowana została dodatkowo funkcja Anti-Shock. Wychyleniu ulega zarówno oparcie jak i siedzisko, jednak ruch oparcia śledzącego plecy użytkownika jest wyraźniejszy i szybszy niż ruch siedziska. Funkcja Self mechanizmu ma za zadanie automatycznie dobrać siłę oporu stawianą przez oparcie na podstawie wagi użytkownika.

 

Oparcie

Wyposażone jest w podpórkę lędźwiową, którą można regulować, dostosowując jej wysokość do indywidualnych potrzeb, a także w regulowany zagłówek.

 

Tapicerka

Fotel Ergofix dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, szarym oraz niebieskim. Materiał wykorzystany na pokrycie siedziska to przyjemna w dotyku i oddychająca tkanina TM, cechująca się wysoką odpornością na ścieranie – ponad 35000 cykli Martindalea. Oparcie wykończone jest siatką, która dopasowuje się do pleców użytkownika oraz zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza.

 

Podstawa jezdna i podłokietniki

Podstawa jezdna krzesła Ergofix jest czarna, nylonowa i cechuje ją nowoczesny i lekki design. Podłokietniki, które zamontowane są w krześle można dostosować w trzech płaszczyznach:

– góra – dół: usytuowanie przedramienia w taki sposób, aby tworzyło ono kąt 90 stopni z tłowiem – zapewnia to komfort dla mięśni pleców podczas długotrwałej pracy przy biurku; zakres wysokości podłokietnika – 6 cm,

– przód – tył: dostosowanie długości podłokietnika do długości przedramienia,

– kąt położenia nakładki: skierownia podłokietników do wewnątrz lub zewnątrz w zależności od potrzeb; zakres położenia podłokietnika – 30 stopni.

 

Certyfikaty i gwarancja

Fotel Ergofix posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Oferujemy Państwu 24 miesiace gwarancji na fotel w komfortowym systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

WYMIARY

 

 Ergofix - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

niebieski
szary
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »