Fotel Ergofix

Fotel Ergofix

                                                                                                                                                                                                                                              Fotel Ergofix firmy Grospol to model ergonomiczny, który prezentuje złożone ze sobą wysoką jakość wykonania oraz rozsądną cenę. Obszerne siedzisko oraz profilowane oparcie wyposażone w regulowaną podpórkę lędźwiową nie tylko nadają walory estetyczne fotelowi, ale także zapewniają komfort i ergonomię podczas czasu spędzonego w biurze. Dodatkowym atutem krzesła jest regulowany zagłówek, którego znaczenie na pewno docenią Państwo po kilku godzinach pracy. W fotelu zastosowane zostały także zaawansowany mechanizm ruchowy Synchro Self oraz funkcja regulowania podłokietników, co pozwala na maksymalne dostosowanie parametrów pracy do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Fotel Ergofix znajdą Państwo w naszym sklepie interentowym.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Synchroniczny mechanizm ruchowy Synchro Self, w który wyposażone jest krzesło biurowe Ergofix, pozwala na swobodne wychylanie się w fotelu oraz na zatrzymanie dowolnego wychylenia za pomocą blokady. Aby oparcie nie uderzyło gwałtownie w plecy użytkownika po zwolnieniu wybranej pozycji, w fotelu zainstalowana została dodatkowo funkcja Anti-Shock. Wychyleniu ulega zarówno oparcie jak i siedzisko, jednak ruch oparcia śledzącego plecy użytkownika jest wyraźniejszy i szybszy niż ruch siedziska. Funkcja Self mechanizmu ma za zadanie automatycznie dobrać siłę oporu stawianą przez oparcie na podstawie wagi użytkownika.

 

Oparcie

Wyposażone jest w podpórkę lędźwiową, którą można regulować, dostosowując jej wysokość do indywidualnych potrzeb, a także w regulowany zagłówek.

 

Tapicerka

Fotel Ergofix dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, szarym oraz niebieskim. Materiał wykorzystany na pokrycie siedziska to przyjemna w dotyku i oddychająca tkanina TM, cechująca się wysoką odpornością na ścieranie – ponad 35000 cykli Martindalea. Oparcie wykończone jest siatką, która dopasowuje się do pleców użytkownika oraz zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza.

 

Podstawa jezdna i podłokietniki

Podstawa jezdna krzesła Ergofix jest czarna, nylonowa i cechuje ją nowoczesny i lekki design. Podłokietniki, które zamontowane są w krześle można dostosować w trzech płaszczyznach:

– góra – dół: usytuowanie przedramienia w taki sposób, aby tworzyło ono kąt 90 stopni z tłowiem – zapewnia to komfort dla mięśni pleców podczas długotrwałej pracy przy biurku; zakres wysokości podłokietnika – 6 cm,

– przód – tył: dostosowanie długości podłokietnika do długości przedramienia,

– kąt położenia nakładki: skierownia podłokietników do wewnątrz lub zewnątrz w zależności od potrzeb; zakres położenia podłokietnika – 30 stopni.

 

Certyfikaty i gwarancja

Fotel Ergofix posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Oferujemy Państwu 24 miesiace gwarancji na fotel w komfortowym systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

WYMIARY

 

 Ergofix - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

niebieski
szary
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt