Fotel Drafty

Fotel Drafty

Fotel Drafty to prosty i lekki model oferowany przez polskiego producenta Unique. Produkt charakteryzuje subtelna linia kubełka, którą świetnie uzupełnia sprężysta, wysokiej jakości siatka, zastosowana jako tapicerka. Dodatkowo charakter fotela podkreślają eleganckie chromowane wykończenia, nadając mu charakter produktu premium. Prezentowany model to nie tylko doskonały design, ale również wytrzymałość i solidność. W konstrukcji fotela zastosowane zostały najwyższej jakości materiały, dające gwarancję wieloletniego użytkowania bez obaw o zużycie.

 

Prezentowany fotel Drafty doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni biurowej – zarówno w gabinecie, jak i na stanowisku pracowniczym. Ponadto jego przyjemna stylistyka może znaleźć zastosowanie także w przestrzeniach domowych. Fotel nie zawiedzie oferowanym przez siebie komfortem – z pewnością pozwoli na swobodną pracę w ergonomicznej pozycji, umożliwiając odpoczynek mięśni i kręgosłupa.

 

Fotel biurowy Drafty oraz inne fotele firmy Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Drafty wyposażony został w mechanizm ruchowy Tilt Plus, którego zadaniem jest umożliwienie użytkownikowi swobodnego bujania się w krześle, jak i zatrzymania wychylenia w pozycji stałej. Wysokość kubełka może być regulowana w łatwy i płynny sposób przy pomocy podnośnika gazowanego, który uzyskał certyfikat BIMA.

 

Stelaż i podstawa jezdna

Konstrukcja fotela, obejmująca stelaż wraz ze zintegrowanymi podłokietnikami stałymi oraz podstawę jezdną, wykonana została z chromowanego metalu. Podłokietniki wyposażone zostały dodatkowo w materiałowe nakładki, które można zdemontować.

 

Tapicerka

Prezentowany model tapicerowany jest wytrzymałą i sprężystą siatką MESH, która doskonale dopasowuje się do pleców użytkownika. Siatka występuje w trzech kolorach: szarym, czerwonym oraz czarnym.

 

Gwarancja

Fotel biurowy Drafty objęty jest 2-letnik okresem gwarancyjnym. Maksymalne obciążenie, do jakiego przystosowany został produkt, to 130 kg.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

siatka MESH
szary
czerwony
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt