plen

Choose language

Fotel Conect II

Fotel Conect II

Fotel Conect II to unikatowy model z oferty soft seating polskiego producenta Nowy Styl. Krzesło dostosowane jest do niskich stolików kawowych, pozwalając na komfortowe ułożenie się na miękkim siedzisku. Elegancka, prosta forma doskonale współgra z metalową, lekką konstrukcją, tworząc minimalistyczny produkt przeznaczony do nowoczesnych przestrzeni. Fotel doskonale sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach biurowych, ale także w kawiarniach czy domowych salonach.

 

Solidne wykonanie modelu ze szczególną dbałością o detale wyróżnia produkt na tle podobnych, dostępnych na rynku. Wysokiej jakości tapicerki zapewniają trwałość modelu oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Prezentowane krzesło dostępne jest także w wersji Conect II Arm, wyposażonej w podłokietniki. Linia Conect oferuje także stoły kawowe, co zapewnia szerokie możliwości aranżacji wnętrza.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Fotel Conect II chrome posiada miękkie, tapicerowane siedzisko oraz oparcie. Podstawę fotela stanowi chromowana stalowa rama standardowo wyposażona w stopki. Fotel dostępny jest w wersji bez podłokietników lub z podłokietnikami z drewnianymi nakładkami (wersja Arm). Fotel uzyskał Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

 

Conect II Arm

 

Wymiary

 

makieta

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel Conect II posiada miękkie, tapicerowane siedzisko oraz oparcie dostępne w 6 rodzajach obić: skaj, Oban, Contract, Valencia, Xtreme oraz Silvertex. Poniżej znajdują się jedynie wybrane kolory dostępnych tapicerek, pełną paletę kolorów znajdą Państwo w katalogu.

skaj
V82
V79N
V62
V14N
Oban
EF002
EF031
EF037
EF069

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »