plen

Choose language

Fotel Chester

Fotel Chester

Fotel Chester to propozycja polskiego producenta Nowy Styl, skierowana do zwolenników eleganckich form i wysokiej klasy designu. Charakterystycznym elementem fotela jest stylowe pikowanie, wykonane zarówno na oparciu jak i na siedzisku. Fotel obity został w całości wysokiej jakości skórą naturalną, która nie tylko doskonale się prezentuje, ale także jest przyjemna w kontakcie z ciałem użytkownika.

 

Funkcjonale wypożenie fotela, takie jak synchroniczny mechanizm ruchowy, regulowane podłokietniki czy tapicerowany zagłówek, pozwalają na ergonomiczną pracę użytkownika, poprzez optymalne dopasowanie pozycji fotela do indywidualnych potrzeb. Wykorzystanie solidnych materiałów konstrukcyjnych gwarantuje trwałość produktu oraz odporność na intensywne użytkowanie nawet przy wysokich obciążeniach.

 

Ten oraz inne fotele marki Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Chester wyposażony został w synchroniczny mechanizm ruchowy Epron Syncron charakterystyczny dla foteli klasy premium. Pozwala on na swobodne kołysanie się poprzez synchroniczne odchylanie oparcia oraz siedziska w stosunku 2:1. Maksymalne wychylenie oparcia – kąt 20 stopni, przy wychyleniu siedziska o kąt 11 stopni. Możliwa jest regulacja siły oporu stawianego przez oparcie. Pozycja siedziska i oparcia może zostać zablokowana w jednej z pięciu pozycji. Dodatkowo mechanizm posiada funkcję Anti-Shock, która zabezpiecza plecy użytkownika przed gwałtownym uderzeniem po zwolnieniu blokady.

 

Podłokietniki

Fotel Chester HRU R23P2 steel28 chrome wyposażony został w regulowane podłokietniki typu R23P2, wykonane z połączenia aluminium oraz tworzywa sztucznego (PA+GF). Podłokietniki mogą być regulowane w płaszczyźnie góra-dół (zakres 80 mm). Ponadto podłokietniki posiadają miękkie nakładki, których głębokość przód-tył można zmieniać (zakres 60 mm).

 

Podstawa jezdna

W modelu zastosowana została podstawa jezdna typu ST28-POL, wykonana z polerowanego aluminium. Istnieje możliwość montażu kółek do powierzchni miękkich lub twardych.

 

 

Wymiary

 

makieta

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel Chester tapicerowany może być jednym z trzech rodzajów skóry naturalnej: skóra licowa SD, skóra licowa LE lub skóra dwoinowa. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane kolory poszczególnych obić, pełną paletę znajdą Państwo w katalogu.

skóra licowa SD
SD03
SD04
SD06
SD15
skóra licowa LE
LE14
LE13
LE06
LE01
skóra dwoinowa
SP03
SP06
SP11
SP12

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »