plen

Choose language

Fotel Black on Black

Fotel Black on Black

Fotel Black on Black to model należący do oferty polskiego producenta Unique. Fotel zaprojektowany został z myślą o współczesnych wnętrzach biurowych, gdzie liczy się zarówno design, jak i funkcjonalność. Model charakteryzuje prosta i uniwersalna bryła kubełka oraz zastosowanie wszystkich podstawowych funkcjonalności, które podnoszą jakość pracy biurowej. Wysokiej jakości podzespoły wykorzystane w fotelu, a także ergonomiczne wyprofilowanie oparcia sprawiają, że produkt cechuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

 

Ten oraz pozostałe fotele Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

         

 

 

Specyfikacja

Mechanizm

Fotel Black on Black wyposażony został w nowoczesny mechanizm ruchowy Tilt. Pozwala on na pracę fotela w dwóch trybach: swobodnego bujania się w fotelu oraz blokady wychylenia w pozycji pracy.

 

Podłokietniki i podstawa jezdna

W fotelu zamontowane zostały stałe podłokietniki z wysokiej jakości tworzywa. Podstawa jezdna wykonana została z chromowanego metalu i może być wyposażona w kółka twarde bądź miękkie.

 

Gwarancja

Model objęty został 2-letnim okresem gwarancyjnym, a maksymalne dopuszczalne obciążenie dla fotela wynosi 130 kg. Fotel wyprodukowany został zgodnie z normą ISO 9001.

 

Tapicerka

Prezentowany model może być tapicerowany standardowo tkaniną nylonową w kolorze czarnym lub membraną PS w jednym z 7 kolorów. Odporność na ścieranie membrany PS  wynosi 50 000 cykli Martindale’a.

 

 

Wymiary

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina nylonowa NL
czarny
membrana PS
pomarańczowy
żółty
biały
szary
niebieski
czerwony
zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »