Fotel biurowy Ares Soft

Fotel biurowy Ares Soft

                                                                                                                                                                                                                                              Fotel biurowy Ares Soft to najwyższa forma nowoczesnej elegancji, jaką oferuje polski producent krzeseł Unique. Model Soft to wersja produktu, która łączy zastosowanie skóry z przyjemną i przepuszczającą siatką materiałową. Ponadto w odróżnieniu od wersji podstawowej fotela, w wersji Soft zamontowane zostały regulowane podłokietniki, które są zarówno wygodne, jak i dobrze współgrają z bryłą fotela.

 

Oprócz dopracowanego designu, fotel biurowy Ares może zaoferować użytkownikowi także wiele więcej. Wysoki komfort użytkowania gwarantują miękkie i przyjemne w użytkowaniu pianki wyścielające, zaś maksymalną ergonomię zapewniają zaawansowane mechanizmy ruchowe. Wykorzystanie solidnych i wytrzymałych materiałów daje pewność nawet wieloletniego, intensywnego użytkowania produktu bez obaw o przedwczesne zużycie.

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel biurowy Ares Soft wyposażony został w sprawdzony mechanizm ruchowy Synchron, który umożliwia pracę produktu w dwóch trybach: swobodnego wychylania się oparcia oraz blokady wychylenia w jednej w pięciu pozycji. Wytrzymały podnośnik umożliwia regulację wysokości siedziska w zakresie 43-53 cm.

 

Stelaż i podstawa jezdna

Wersja Soft posiada podłokietniki wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Położenie podłokietników może być regulowane w płaszczyźnie góra-dół w zakresie 8 cm.

 

Tapicerka

Prezentowany model posiada siedzisko oraz zagłówek tapicerowane wysokiej jakości ekoskóra lub skórą naturalną. Oparcie tapicerowane jest wytrzymałą i przepuszczającą powietrze siatką materiałową. Obie wersje produktu dostępne są w kolorze czarnym.

 

Gwarancja

Fotel biurowy Ares Soft objęty został dwuletnim okresem gwarancyjnym, zaś dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 130 kg.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

skóra/ekoskóra + siatka
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt