plen

Choose language

Fotel Basic

Fotel Basic

Fotel Basic firmy Grospol to klasyczne krzesło biurowe, które posiada wszelkie podstawowe udogodnienia, takie jak regulacja oparcia oraz podłokietników. Fotel Basic cechuje prosta forma, która współgra z każdym wnętrzem biurowym, a także ergonomiczna budowa w postaci wyprofilowanego oparcia, idealnie dopasowującego się do pleców użytkownika. Dodatkowo komfort pracy zapewnia szerokie i wygodne siedzisko, dzięki któremu czas za biurkiem stanie się bardziej efektywny.

 

Szczególna oddychająca tkanina Aero jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale także gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza. Fotel Basic przygotowaliśmy dla Państwa w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz niebieskiej.

 

Fotel Basic oraz inne fotele marki Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm ruchowy Tilt 2, który został zainstalowany w fotelu Basic, pozwala na swobodny ruch oparcia zgodnie z ruchem użytkownika w fotelu lub na blokadę wychylenia w pozycji do pracy oraz w pozycji pełnego wychylenia. Dodatkowo możliwa jest regulacja siły oporu, stawianego przez oparcie fotela, co pozwala na dostosowanie jej indywidualnie do potrzeb użytkownika.

 

Podłokietniki fotela wykonane są z trwałego polipropylenu, a dzięki możliwości ich regulacji, pozwalają na komfortowe ułożenie przedramion we właściwej pozycji do pracy. Podstawa jezdna fotela jest stalowa, malowana czarnym lakierem i wyposażona w kółka standardowe (do powierzchni miękkich). Istnieje możliwość domówienia kółek do powierzchni twardych.

 

Tkanina Aero, którą tapicerowane jest siedzisko oraz oparcie, cechuje bardzo wysoka odporność na ścieranie, wynosząca ponad 30000 cykli Martindalea. Fotel Basic posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Oferujemy Państwu 24 miesiące gwarancji w komfortowym systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

Wymiary

 

Basic - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny
niebieski

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »