Fotel Ares Soft

Fotel Ares Soft

Fotel Ares Soft to najwyższa forma nowoczesnej elegancji, jaką oferuje polski producent krzeseł Unique. Model Soft to wersja produktu, która łączy zastosowanie skóry z przyjemną i przepuszczającą siatką materiałową. Ponadto w odróżnieniu od wersji podstawowej fotela, w wersji Soft zamontowane zostały regulowane podłokietniki, które są zarówno wygodne, jak i dobrze współgrają z bryłą fotela.

 

Oprócz dopracowanego designu, fotel Ares może zaoferować użytkownikowi także wiele więcej. Wysoki komfort użytkowania gwarantują miękkie i przyjemne w użytkowaniu pianki wyścielające, zaś maksymalną ergonomię zapewniają zaawansowane mechanizmy ruchowe. Wykorzystanie solidnych i wytrzymałych materiałów daje pewność nawet wieloletniego, intensywnego użytkowania produktu bez obaw o przedwczesne zużycie.

 

Fotel biurowy Ares oraz inne fotele firmy Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Ares Soft wyposażony został w sprawdzony mechanizm ruchowy Synchron, który umożliwia pracę produktu w dwóch trybach: swobodnego wychylania się oparcia oraz blokady wychylenia w jednej w pięciu pozycji. Wytrzymały podnośnik umożliwia regulację wysokości siedziska w zakresie 43-53 cm.

 

Stelaż i podstawa jezdna

Wersja Soft posiada podłokietniki wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Położenie podłokietników może być regulowane w płaszczyźnie góra-dół w zakresie 8 cm.

 

Tapicerka

Prezentowany model posiada siedzisko oraz zagłówek tapicerowane wysokiej jakości ekoskóra lub skórą naturalną. Oparcie tapicerowane jest wytrzymałą i przepuszczającą powietrze siatką materiałową. Obie wersje produktu dostępne są w kolorze czarnym.

 

Gwarancja

Fotel Ares Soft objęty został dwuletnim okresem gwarancyjnym, zaś dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 130 kg.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

skóra/ekoskóra + siatka
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt