plen

Choose language

Fotel Apollo T-70

Fotel Apollo T-70

Fotel Apollo T-70 to sprawdzony model producenta Intar Seating. Najlepszą rekomendacją krzesła jest liczba sprzedanych sztuk – stali klienci wracają po fotel, nie dając przekonać się do innego modelu. Coś w tym jest, krzesło Apollo rzeczywiście charakteryzuje się ergonomiczną budową i szerokimi możliwościami regulacji pozycji. Prezentowany model to wersja wysoka, wyposażona w wygodny tapicerowany zagłówek. Krzesło dostępne jest także w wersji bez zagłówka (Apollo A-70).

 

Dodatkowym atutem fotela jest wyjątkowo obszerna paleta dostępnych obić, co dotyczy wszystkich krzeseł biurowych producenta. Stwarza to niemalże nieograniczone możliwości konfiguracji wersji produktu, dostosowując go do wystroju pomieszczenia. Dzięki temu, a także dzięki przyjemnej i smukłej bryle, krzesło biurowe Apollo A-70 wybierane jest zarówno jako wyposażenie biur, jak i domowych gabinetów.

 

Ten oraz inne modele krzeseł i foteli Intar Seating znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Apollo T-70 wyposażone jest w mechanizm ruchowy Synchro MS (typ Aprom-SY) o zsynchronizowanej regulacji kąta pochylenia oparcia (zakres -1/+10 stopnie) i siedziska (zakres 0/+20 stopni). Mechanizm pozwala na swobodne bujanie się w krześle lub blokadę wychylenia w 5 pozycjach. Funkcja Anti-Shock zapobiega gwałtownemu odbiciu oparcia po zwolnieniu blokady. Mechanizm wyposażony w kolumnę gazową regulującą wysokość siedziska. Obudowa korpusu wykonana została z aluminium.

 

Podłokietniki i podstawa jezdna

Fotel Apollo T-70 występuje w 2 wersjach, w których zastosowane zostały różne rodzaje podłokietników i podstaw:

– Apollo T-70-04podłokietniki: typ BR-STEP; regulowane z czarnego nylonu, wyposażone w miękką nakładkę. Regulacja wysokości w zakresie 70 mm. Podstawa jezdna: typ BS-Belgio; nylonowa w kolorze czarnym, średnica 700 mm.

– Apollo T-70-01podłokietniki: typ BR-VARIO-T; regulowane stalowe chromowane, wyposażone w miękką nakładkę. Regulacja wysokości w zakresie 83 mm. Podstawa jezdna: typ BS-Meteora; aluminiowa polerowana, średnica 670 mm.

 

Oparcie i siedzisko

Wysokość oparcia fotela może być regulowana w zakresie 80 mm. Posiada ono podparcie części lędźwiowej kręgosłupa o regulowanej wysokości. Oparcie i siedzisko tapicerowane są jedną z tkanin lub skór z bogatej palety wykończeń.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Poniżej zaprezentowane zostały przykładowe kolory obić, w jakich dostępny jest fotel.

Tkanina Basic
TKB-010
TKB-012
TKB-030
TKB-050
TKB-052
TKB-081
TKB-091
TKB-111
Skaj
SK1-001
SK1-011
SK1-022
SK1-050
SK1-081
SK1-092
SK1-110
SK1-130

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »