plen

Choose language

Fotel Action

FOTEL ACTION

Fotel Action to obszerny i nowoczesny model w ofercie foteli najwyższej klasy polskiego producenta Profim. Fotel ten stanowi udane połączenie ergonomicznego charakteru z unikatową, ciekawą bryłą. Metalowe wykończenia konstrukcji sprawiają wrażenie industrialnej formy, doskonale komponującej się w nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane w fotelu Action, umożliwiają komfortową pracę, przy utrzymaniu prawidłowej pozycji ciała w krześle. Pozwalają na to liczne mechanizmy regulacji, zarówno kąta wychylenia siedziska i oparcia, jak i ustawienia części lędźwiowej czy podłokietników.

 

Dużym atutem fotela gabinetowego Action jest obecność wygodnego, regulowanego zagłówka, umożliwiającego odpowiednie podparcie karku i głowy. Fotel dostępny jest także w wersji pracowniczej bez zagłówka, możesz poczytać o nim tutaj. Produkt dostępny jest w 8 różnych tapicerkach, oferujących łącznie ponad 100 wersji kolorystycznych, co sprawia, że aranżacja wnętrza biurowego może być niezwykle łatwa i przyjemna. Ponadto oparcie fotela może być pokryte zarówno tkaniną jak i wytrzymałą siatką GZ.

 

Ten oraz inne fotele producenta ProfiM znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Action 1

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Fotel Action wyposażony został w mechanizm ruchowy Synchro SFL, umożliwiający regulację synchronicznego ruchu oparcia i siedziska, pozwalając na dostosowanie sprężystości odchylenia oparcia do wagi użytkownika. Ponadto możliwa jest regulacja wysuwu i wysokości siedziska, a także pochylenie siedziska i oparcia.

 

Podłokietniki

Produkt posiada solidne podłokietniki o stalowej, chromowanej konstrukcji z poliuretanową nakładką w kolorze czarnym. Podłokietniki mogą być regulowane w trzech płaszczyznach:

– góra-dół (w zakresie 70 mm),

– przód-tył (w zakresie 50 mm),

– obrót (w zakresie 50 stopni).

 

Siedzisko

Siedzisko fotela posiada maskownicę wykonaną z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Wypełnienie siedziska stanowi pianka poliuretanowa o gęstości 80 kg/m3. Siedzisko posiada amortyzator z czarną obudową oraz z poduszką, która podnosi komfort siedzenia.

 

Oparcie

Oparcie wyposażone zostało w regulowaną część lędźwiową w kolorze czarnym, umożliwiającą prawidłowe podparcie kręgosłupa. Ramę oparcia stanowi włókno poliamidowe, także w kolorze czarnym. Oparcie może zostać wyposażone w regulowany zagłówek z tworzywa sztucznego, tapicerowany siatką, niezależnie od tapicerki oparcia.

 

Podstawa jezdna

Fotel wyposażony jest w pięcioramienną podstawę jezdną, wykonaną z aluminium polerowanego do koloru chrome. W wersji standardowej podstawa jezdna posiada kółka ozdobne, o uniwersalnym zastosowaniu. Możliwe jest wyposażenie fotela w stopki lub kółka zwykłe.

 

Wersje produktu

Fotel gabinetowy Action dostępny jest w czterech wersjach:

– 100 – oparcie tapicerowane,

– 105 – oparcie siatkowe,

– 110 – oparcie tapicerowane z zagłówkiem,

– 115 – oparcie siatkowe z zagłówkiem.

 

 

 

WYMIARY

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel Action występuje w 6 tkaninach do wyboru: Evo, Medley, Sprint, Fame, Step, a także w skórze naturalnej oraz ekoskórze Softline. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane kolory poszczególnych obić. Pełną paletę dostępnych obić znajdą Państwo w katalogu.

paleta kolorów profim

tkanina EVO
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »