Evro

 

 

Meble pracownicze Ervo to przede wszystkim prosta forma i minimalizm, połączone z mnogością dostępnych konfiguracji. Dzięki temu zestaw cechuje się wysoką uniwersalnością oraz funkcjonalnością, które spełnią wymogi nawet najbardziej wymagających użytkowników. To, co rzuca się w oczy, to lekki i świeży design opierający się na kontrastowej kolorystyce, który pozwala na skomponowanie niebanalnej przestrzeni biurowej.

 

Atutem mebli Ervo są funkcjonalne i przejrzyste rozwiązania, dające udany przepis na ergonomiczną pracę. Zestaw mebli Ervo pozwala na rozsądne zagospodarowanie nie tylko dużych powierzchni biurowych, ale także tych mniejszych, poprzez zastosowanie rozwiązania z pomocnikiem. Dzięki niemu możliwe jest uniknięcie wrażenia dużej liczby nóg oraz zachowanie ładu przestrzennego.

 

W skład serii Ervo wchodzą biurka, kontenerki i pomocniki, a także szafy i szafki wiszące. Fronty, blaty oraz wypełnienia wykonane mogą być z płyty laminowanej (drewnopodobnej lub jednobarwnej) albo płyty MDF. W szafach i pomocnikach zastosowano przesuwane fronty o płynnym przesuwie. Metalowe stelaże biurek o wyglądzie grubej ramy występują w kolorze białym, czarnym oraz odcieniach szarości do wyboru.

 

Poniżej przestawione zostały wybrane kolory mebli. Aby zapoznać się z pełną paletą kolorów zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

płyty laminowane
brzoza
creme
dąb lindberg
kasztan ebro
klon
legno tabac
mocca
modrzew montana
orzech pacific
tabac
MDF
congo
creme
limetka
orange
platyna
szary

doradzimy ci

zapytaj o produkt