plen

Choose language

Biurko Tivano

Biurko Tivano

Biurko Tivano pozwala na stworzenie praktycznego stanowiska pracy zarówno w biurze, jak i w domowym gabinecie. Należy ono do serii mebli biurowych polskiego producenta Unique. Podobnie jak inne meble, biurko utrzymane jest w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Połączenie masywnej szafki podbiurkowej z blatem do pracy, o lekkiej, ale wyraźnej bryle tworzy ciekawe zestawienie, idealne dla zwolenników wyszukanych i unikatowych form użytkowych.

 

W konstrukcji biurka wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały, co przekłada się nie tylko na wytrzymałość produktu, ale także na jego estetykę. Mimo nowoczesnej stylistyki, wykorzystanie drewna w konstrukcji produktu nadaje mu ciepłego i przyjemnego charakteru. Dostępna jest także bardzo podobna wersja biurka, w kolorze czarnym – biurko Marin.

 

Biurko Tivano oraz inne biurka znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Biurko Tivano zbudowane jest z blatu na nogach oraz szafce podbiurkowej. Oba elementy biurka wykonane zostały w całości z wysokiej jakości płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk. Szafka podbiurkowa w prawej części posiada trzy szuflady na prowadnicach z cichym domykiem. W lewej części znajdują się drzwi skrzydłowe, za którymi umieszczona została jedna półka wewnętrzna. Produkt w całości pomalowany jest na kolor biały.

 

 

Wymiary

 

 wysokośćszerokośćgłębokość
biurko główne7501200600
szafka6101200420

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »