plen

Choose language

Biurko Solano

Biurko Solano

Biurko Solano reprezentuje nowoczesny design, który cechuję całą serię mebli biurowych polskiego producenta Unique. Delikatny blat oraz stelaż dobrze komponują się z podwieszanymi szufladami, tworząc optymalne połączenie. Lekkość produktu podkreślają dodatkowo wyraźne zaoblenia blatu oraz szafki z szufladami. Naturalne rozwinięcie nowoczesnego designu stanowi wykorzystanie ciepłego drewna z chłodną, chromowaną stalą.

 

W konstrukcji produktu wykorzystane zostały materiały sprawdzone pod kątem jakościowym. Dzięki temu biurko charakteryzuje wysoka wytrzymałość oraz stabilność. Produkt wybierany jest zarówno jako wyposażenie pomieszczeń biurowych jak i domowych gabinetów.

 

Biurko Solano oraz inne biurka znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Biurko Solano posiada nogi wykonane z chromowanej stali, o szerokości 40 mm. W biurku zamontowana została szafka z dwoma szufladami, zamontowana na wysokości 500 mm od podłoża. Zastosowano szuflady o następujących wymiarach (wys x szer x gł):

– wewnętrzne: 80 x 390 x 400 mm,

– zewnętrzne: 115 x 410 x 400 mm.

 

Blat oraz szafka i szuflady wykonane zostały z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk na kolor biały. Grubość blatu wynosi 40 mm. Maksymalne dopuszczalne obciążenie biurka to 120 kg, zaś maksymalne punktowe obciążenie to 40 kg.

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
7601200600

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »