plen

Choose language

Biurko Marin

Biurko Marin

Biurko Marin pozwala na stworzenie praktycznego stanowiska pracy zarówno w biurze, jak i w domowym gabinecie. Należy ono do serii mebli biurowych polskiego producenta Unique. Podobnie jak inne meble, biurko zachowane jest w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Połączenie masywnej szafki podbiurkowej z blatem do pracy, o lekkiej, ale wyraźnej bryle tworzy ciekawe zestawienie, idealne dla zwolenników wyszukanych i unikatowych form użytkowych.

 

W konstrukcji biurka wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały, co przekłada się nie tylko na wytrzymałość produktu, ale także na jego estetykę. Biurko łączy w sobie eleganckie szkło hartowane z modernistycznymi elementami metalowymi. Chłodny design podkreśla dodatkowo czarny kolor wszystkich elementów biurka. Dostępna jest także bardzo podobna wersja biurka, w kolorze białym – biurko Tivano.

 

Biurko Marin oraz inne biurka znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Biurko Marin posiada blat wykonany z hartowanego szkła o grubości 10 mm oraz stalowe, lakierowane nogi. Szafka podbiurkowa wykonana została z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk. Szafka wyposażona została w przestrzeń zamykaną drzwiczkami skrzydłowymi z jedną półką wewnętrzną oraz trzy szuflady na prowadnicach z cichym domykiem.

 

Wymiary

 

 wysokośćszerokośćgłębokość
biurko główne7501200600
szafka6101200420

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »