plen

Choose language

Biurko DD Z-Line

Biurko DD Z-Line

Biurko DD Z-Line należy do nowoczesnej serii mebli biurowych polskiego producenta Unique. Z-Line charakteryzują ostre, geometryczne kształty i chłodna, czarno-biała kolorystyka. Podobnie jak inne meble, biurko DD Z-Line pozwoli na zaaranżowanie przestrzeni, nadając jej wyraźny, modernistyczny charakter. Połączenie metalu oraz szkła z unikatową bryłą biurka sprawia, że stanowi ono doskonały wybór nie tylko do firmowych pomieszczeń biurowych, ale także gabinetów oraz przestrzeni domowych.

 

W konstrukcji biurka zastosowane zostały wysokiej jakości materiały, co daje pewność użytkowania oraz wysoką wytrzymałość produktu. Stabilna konstrukcja zapewnia sztywność i duży komfort pracy. Biurko DD Z-Line dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych oraz wymiarowych, co znacznie ułatwia aranżację przestrzeni według indywidualnych potrzeb.

 

Prezentowany model dostępny jest w dwóch wersjach wymiarowych: main desk oraz computer desk, a także w czterech wersjach kolorystycznych. Dostępny jest także model biurka DD Z-Line chrome, o stelażu z chromowanego metalu.

 

Biurko DD Z-line oraz inne biurka znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Biurko DD Z-Line posiada konstrukcję wykonaną z polerowanego metalu w kolorze białym lub czarnym. Wyposażona ona została w nóżki o regulowanej wysokości. Blat biurka wykonany jest z hartowanego szkła o grubości 8 mm. Gumowe elementy, na których umieszczony został blat, zapobiegają przesuwaniu się oraz drganiom. Istnieje możliwość połączenia kilku biurek za pomocą narożnika, a także zamontowanie dodatkowej nadstawki. Maksymalne obciążenie biurka wynosi 120 kg, zaś maksymalne obciążenie punktowe to 40 kg.

 

Zarówno stelaż biurka, jak i szklany blat dostępne są w kolorze czarnym lub białym, co daje łącznie 4 wersje kolorystyczne biurka.

 

 

Wymiary

 

wersjawysokośćszerokośćgłębokość
computer desk7301220760
main desk7301520760

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »