plen

Choose language

Biurko Bora

Biurko Bora

Biurko Bora to propozycja przygotowana przez producenta Unique, która zachwyca estetyką i jakością wykonania. Prezentowany model, podobnie jak pozostałe produkty z serii mebli biurowych Unique, charakteryzuje się geometryczną bryłą i nowoczesnym charakterem. Ciekawy design uzupełnia kompromis pomiędzy modernistycznym, chromowanym metalem, a ciepłym drewnem. Dzięki swojej przyjemnej estetyce biurko sprawdzi się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w domowym gabinecie. Prezentowany model oprócz estetyki oferuje także wysoką trwałość i stabilność. W konstrukcji mebla wykorzystane zostały solidne materiały, których wysoka jakość widoczna jest już na pierwszy rzut oka.

 

Biurko Bora oraz inne biurka znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

 

Biurko Bora posiada blat wykonany z płyty MDF o grubości 20 mm (boki i tył 210 mm) w kolorze białym, lakierowany na wysoki połysk. Pod blatem znajdują się dwie szuflady o następujących wymiarach (wys x szer x gł):

– mniejsza: wewnętrzne – 60 x 390 x 375 mm; zewnętrzne – 95 x 445 x 415 mm,

– większa: wewnętrzne – 30 x 610 x 375 mm; zewnętrzne – 95 x 665 x 415 mm.

 

Biurko posiada nogi wykonane z chromowanej stali o szerokości 40 mm. Maksymalne dopuszczalne obciążenie biurka wynosi 120 kg, zaś maksymalne dopuszczalne obciążenie punktowe – 40 kg.

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
7601200600

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »